Oproti ostatním pokojům vyžaduje dětský pokoj specifický přístup. Vždyť i dětský svět je o tolik jiný než svět dospělých, je pestřejší, zajímavější a kreativnější. Pestrý, zajímavý a kreativní by měl být i dětský pokoj. Aby takový skutečně byl, je nutné ho vybavit vhodným nábytkem a především pak vybavením. Dětské koberce, dětské dekorativní polštářky a další dětské dekorace snadno přetvoří pokoj vašich ratolestí ve fantastické místo pro dětské hrátky, ale i rozvíjení kreativity a schopností mladých lidiček.

detske koberce

Dětské koberce

Žádná jiná podlaha není tak využívána jako podlaha v dětském pokoji. Děti na ni tráví spoustu času. Měla by být proto hřejivá a měkká, zároveň však nabízí mnoho prostoru pro doladění celého pokoje a vytvoření té pravé hravé atmosféry. V tomto ohledu skvěle poslouží především dětské koberce.

Nechte se inspirovat originální designovou kolekcí dětských koberců Arte Espina. Jde o kusové koberce různých dětských tvarů a motivů. Ať již nejrůznější zvířátka či oblíbené postavičky – vždy budou jako dětské koberce skvělým oživením. Dětem přinesou radost i užitek. Nejenže jsou velmi krásné, jsou i příjemně měkoučké a pohodlné.

Novinkou a hitem poslední kolekce jsou svítící koberce Glowy. Tyto koberce děti budou přímo milovat! Nejenže si na nich skvěle vyhrají přes den, v noci jim pomůžou s možnými obavami ze tmy, usínáním nebo naopak v době, kdy v noci nespí a potřebují třeba na toaletu. Originální dětské koberce Glowy obsahují totiž malé částečky, které ve tmě svítí.

svítící koberec

Dětské dekorace

Dětské koberce se dají vkusně sladit s dětskými dekoracemi. Půjde především o dětské dekorativní polštářky. I ty splní hned několik praktických funkcí a současně také ideálně zapadnou do pohádkového světa dětí.

Dětské dekorativní polštářky doplní ladění interiéru a přinesou další dekorativní prvek, zároveň jsou také funkční a děti je skutečně mohou jako polštářky využít. Spíše si z nich však udělají svoji oblíbenou hračku a přítele, který s nimi bude den co den ulehávat ke spaní. Dětské dekorativní polštářky pomohou dětem s usínáním. Jejich sny budou jistě s těmito polštářky sladší. Ostatně sladký nádech dostane celý pokoj, třeba i díky dalšímu doplňku dětského pokoje, kterým jsou dětské dekorativní nálepky. Ty představují moderní dětské dekorace a hit několika posledních let.

Všimli jste si, že dětem nesedí jednoduché stěny, že mají potřeby malovat po zdech a doplňovat tak velké jednotvárné plochy? Pomožte jim naplnit jejich sny! Pořiďte jim do dětského pokoje dětské dekorativní nálepky. V široké nabídce motivů, barev i velikostí je najdete v pohádkovém světě Habitat. Habitat je dětským rájem, kde pořídíte krásné a stylové dětské dekorace, vedle dekorativních polštářků či nálepek také zmiňované dětské koberce Arte Espina nebo Glowy.

detske dekorace