Které líčení letošní léto letí? Nezajímá vás, jaké frčí barvy, ale konkrétně, co bude IN, co se očí týče? Právě proto vznikl tento článek!

Koketní řasy

Zapomeňte na přehnané, falešné řasy, protože nepůsobí přirozeně. Stačí aplikovat jednotlivé řasy k vnějšímu okraji oka. To vytvoří koketní, ale ne přehnaný dojem.

Nahý vzhled make-upu

Jeden z nejoblíbenějších make-up trendů bude bez pochyb nahý vzhled očí. Stačí zvolit lehký tónový, hydratační krém, trochu řasenky a neutrální oční stíny – nejlépe béžové.

Výrazné obočí

Je důležité vypadat přirozeně, ale to letos neplatí o obočí, protože bude frčet to silné. Když na obočí poklepete trochu pudru a poté vykreslíte tužkou na obočí, okamžitě dostane větších rozměrů.

Odstíny zelené

Letos v létě budou frčet zelené oční stíny, stejně jako linky na oči. Vybírejte si od odstínů jasného smaragdu až po mechovou zelenou.

Kouřové, metalické oči

Pokud zvolíte kouřové líčení s pomocí metalických očních stínů, okouzlíte a budete trendy. Vybírejte si odstíny zlata, bronzu a nezapomeňte na dramatičnost.

Tropické líčení

Oční stíny modré jako oceán a oranžové rtěnky společně vytvoří dojem tropického líčení, které je vysoce IN. Objevilo se například na přehlídce letní kolekce od Emilia Pucciho.

Look alá rok 1920

Módu a trendy v líčení ovlivnil také snímek Gatsby. Zkuste vypadat stejně okouzlující – tmavé líčení, ne však přehnané. Ztmavte kromě očí také rty.

Dramatické oční linky

Skutečně sexy budou letošní léto také dramatické oční linky. Proto je protáhnete a vytvořte si tak kočičí vzhled očí a jako stíny na oči použijte pro kontrast červenou nebo žlutou.