68bc91b46db9bd4a4f9d526524785b55Jsou atraktivní, sexy. Dbají o svůj vzhled a jsou samostatné. Už si vybudovaly do určité míry kariéru a profesně se jim daří. Jejich sebejistota z nich přímo srší. Ví, co chtějí. Mají téměř všechno, ale v osobním životě jim leccos schází. Potřebují najít partnera s kterým by mohly začít budovat rodinu a domov. Přichází na to, že hledání je velmi těžké a že s ledasčím si dokáží poradit, ale s tímto opravdu bojují a často prohrávají.

Tyto ženy nejčastěji říkají: „On se nechce vázat.“ „Myslí jenom na sex.“

A opravdu je to mnohdy tak. Dokud je vztah pro něj zábavný bez jakýchkoliv závazků, nemusí se ohlížet na vaše city a pocity, je mu s vámi dobře, je to v pohodě. Schůzky se odehrávají třeba jen tak, že buď jedete k němu nebo on k vám. A tam se do sytosti  milujete a užíváte si. Jenže za půl roku vám nějak přejde trpělivost, chtěla by jste přece jen něco jiného a tak s tím vyrukujete. Než se nadějete je konec.

Proč jedny ženy jsou pro muže jen jakousi výzvou a druhé vyvolávají v muži pocit, že ho potřebují neustále a nemohou bez něj žít a daří se jim to? Proč tomu tak je? Příčin je mnoho. Odborníci říkají že mnohdy aniž bychom to tušili muži čtou v signálech našeho těla, jak se cítíme. Signály jsou většinou neverbální, gesta, mimika, držení těla pod. Nám se zdá, že vlastně nic ani neříkáme, ale to nás prozradí.

Jestliže z nás září pozitivní energie, dobře se cítíme sama ze sebou, automaticky k sobě budeme lákat více osob. A tak bude výběr větší. Jenže je možné, že ani tak se nám nepodaří po několikáté najít toho pravého.

Nepropadejte depresi. Nejste sama. Naučte se, i když je to těžké, žít vlastní život. Hlavně se nezavírejte doma. Choďte do kina, divadla, na výstavy a různé jiné akce. Navštěvuje přátele.

Je doslova peklo být zavřená doma a myslet na to, jak moc by jste chtěla rodinu a vážný vztah a ten druhý na něj nemá ani pomyšlení. Řekněte si, co ještě všechno chcete a berte to tak, že se tomu prostě teď věnujete, protože pak přijde rodina a vy už na to nebudete mít čas. Usmívejte se, buďte nadále milá, nezahořkněte jen pro to, že muži se k vám takto zachovali. Jsou takoví, kteří opravdu netouží po vážném vztahu a závazcích. Ale určitě se najde i takový, který vás bude chtít a bude mu dělat radost budovat domov a rodinu.