Nápisy na tričkách a dalších kouscích oblečení jsou již klasikou. Poslední dobou se rozmohl trend potisků, nápisů a obrázků i u dětského oblečení, konkrétně dětská body jsou pro tyto účely jako stvořená. Miminko sice nemá rozum z toho, co je napsáno na jeho oblečení, ale radost a pobavení to může způsobit u lidí v jeho okolí. Obzvláště, je-li nápis trefný a originální.

bodycko-super-miminko

Kde vtipné body pořídit?

Bodýčka s potiskem jsou hitem. Lidé je kupují svým dětem nebo dětem jejich známých, je to totiž skvělý dárek. Vtipné body můžete pořídit třeba přes internet, a to na boody.cz. Výběr je tu obrovský a při prohlížení nabídky se určitě pobavíte. Při nákupu si dobře rozmyslete nejen text a obrázek potisku, ale i barvu, pokud se miminko ještě nenarodilo a není jisté, zda to bude holčička nebo chlapeček, je lepší zvolit nějakou univerzální. V sortimentu je ale samozřejmě i spoustu bodýček vyloženě holčičích nebo naopak klučičích.

Veselé i roztomilé nápisy

Jaké jsou možnosti? Pořídit můžete body se jménem nebo body s vtipným nápisem. Chystáte se navštívit novopečenou maminku? Přineste dětské bodýčko jako dárek do porodnice nebo při první návštěvě miminka a maminky v domácím prostředí. Body s potiskem samozřejmě nemusíme obdržet jen jako dárek, můžeme ho svému dítěte vybrat a koupit sami. Nakupování ještě před narozením je pro mnoho rodičů velkou vášní a zábavou, vždyť ty miniaturní oblečky jsou tak rozkošné! Představujeme si, jak budou našemu miminku slušet a už se nemůžeme dočkat, až mu je oblékneme.

body-nejkrasnejsi-miminko-modre

K čemu se body s potiskem hodí?

Tematická body se hodí nejen na běžné nošení, ale třeba i na focení nebo na oslavu narozenin. Na fotografie se budeme za pár let dívat s nostalgií a potěší i dítě, až vyroste, bude mít krásnou památku. Vítaná je i možnost nechat si vytvořit body s vlastním potiskem na přání. Pokud vás napadá, co byste chtěli jako potisk na dětském oblečení, a nikde jste takový nápis v nabídce nenašli, není problém jej vytvořit.

Jaké jsou nejpopulárnější nápisy

Jaké potisky patří mezi nejoblíbenější? Je to například vtipné body „Tati, to dáš!“, „Můj táta je zadaný“, „Nebrečím, objednávám si večeři“, „Můj taťka dělá super miminka“ nebo „Biohazard“. K roztomilým nápisům patří třeba „Maminčin a tatínkův dáreček“, „Tátova malá princezna“ a další. Pokud nevíte, jaké body vybrat, můžete novopečené rodiče obdarovat dárkovým poukazem na nákup bodýček, ten určitě také ocení.