Když dojde na zařizování vlastního bydlení, máte dvě možnosti. Buď si svůj domov zařídíte vybavením zakoupeným ve velkoobchodech, které má každý, nebo vsadíte na naprostou originalitu. S výbavou z velkoobchodů je možné zařídit si krásné bydlení. Originální ovšem moc nebudete. Jestli toužíte po něčem doopravdy výjimečném, nechte si ty nejdůležitější věci navrhnout na míru.

Co je v interiéru nejdůležitější? Odpověď na tuto otázku není zrovna snadná. Protože často právě ty nejmenší drobnosti udávají celkový styl místnosti. Vezměme si za příklad třeba závěsy.

V čem jsou závěsy na míru jiné?

Popisuje se to poměrně těžko. Jsou jiné v tom, že do místnosti naprosto sedí, dokonale ji dotváří, dodávají jí šťávu a přesně respektují přání majitele. Nejlépe si rozdíl uvědomíte, když závěsy na míru uvidíte.

Nejde ovšem pouze o vzhled. Velký rozdíl je rovněž v materiálech. Látky jsou neokoukané, některé mají metalické vzory, další jsou texturované, jiné průhledné, takže působí velmi vzdušným dojmem.

Kdo si závěsy na míru objednává?

Máte doma závěsy? V mnohých domácnostech chybí a je to obrovská škoda. Závěsy totiž umí místnosti dodat nádech luxusu, přepychu, případně romantiky. Záleží na tom, co si přejete, a jak dobře se vaše přání povede realizovat. Jestli jeho realizaci necháte na odbornících, podaří se každopádně.

Závěsy na míru si objednávají lidé do domácnosti, ale často také hotely či restaurace, kterým jde o luxusní vzhled.

Jak probíhá výroba závěsů na míru?

Nejdříve je třeba vybrat látku, hliníkové kolejnice a také ovládání. Dnes se totiž závěsy nemusí ovládat pouze ručně, ale i motoricky třeba přes mobil. S výběrem látky a provedení vám rádi pomohou odborníci na bytový design. Designer také zpracuje nabídku a dopředu vám sdělí cenu. Jestli ji schválíte, začne se s šitím. Na závěr vám odborníci závěsy na míru namontují.

Máte i vy zájem o závěsy na míru? Krásné závěsy na míru vám ušijí v DIAMOND DESIGN. Určitě stojí za to se podívat na jejich web, kde najdete ukázky. Kromě toho si tam můžete velmi jednoduše výrobu závěsu poptat.