Na dveře Vám klepe nějaké výročí, ať už za něj považujete, zlatou svatbu, narozeniny, 1. máj nebo snad Valentýn či jiné pro Vás něčím významné datum. Existuje spoustu možností, jak vyjádřit svému milovanému člověku, že ho máte rádi – slovy, objetím nebo darem. Pro některé, tedy týká se to spíše žen, mohou být právě tyto dny, jakousi zkouškou, jestli si na ně jejich partner vzpomene, překvapí je a dá jim třeba i nějaký ten dáreček.

Důležité je znát, co má obdarovaný rád

Sváteční den se blíží a Vy jste zrovna z těch, kteří by svou drahou polovičku chtěli nějakým tím dárkem potěšit, ale jste bez nápadu. Co vybrat, co bude to pravé ořechové? Není lehké vybrat nějaký kloudný dárek, však možností je nepřeberné množství.

Mnohým z nás už se také někdy v životě stalo, že se výběr nepovedl a dobře zamýšlený dárek obdarovaného nepotěšil tolik, jako bychom si přáli či byl nevhodný, nechtěný nebo jsme dokonce zapomněli a nebyl žádný. Takovýmto nepříjemným situacím se chce každý samozřejmě vyvarovat a hloubavě přemýšlí, co by daného člověka potěšilo nejvíce, však výběrem dárku také ukazujeme, jak dobře svůj protějšek známe.

Tipy na nezapomenutelné dárky

Existují různá dárková klišé, příkladem jsou parfémy, květiny, bonboniéry, šperky. Jasně, tyto dárky nikdy neurazí a jistě také potěší, avšak co přijít s něčím originálním, co by byl dárek pro nás oba a byl by zároveň i nezapomenutelnou vzpomínkou na tento zvláštní den? Zážitkové dárky mohou být skvělou volbou pro ty, kteří nemají rádi dárkové stereotypy. Takovýmito dárky mohou být například lístky do divadla, kina nebo poznávací zájezdy, které se dnes těší poměrně velké oblibě.

Pokud žijete v ruchu velkoměsta, ale máte rádi přírodu, můžete si za ní odskočit a nahlédnout do jejích tajů, ať už se půjdete jen tak projít do parku, nebo navštívíte jednu z mnoha českých zoologických a botanických zahrad, kde se na příklad dá v teplých měsících i velmi dobře piknikovat a užívat si přitom tamní oázu klidu.

Jestliže jste s partnerem milovníci adrenalinové zábavy, pak by pro Vás mohlo být zajímavé podívat se na svět z jiné perspektivy, ať už hlubin, třeba při potápění nebo naopak z výšky buď letem balónem, vyhlídkovým letem, při seskoku padákem a jestliže i to je pro vás málo, pak můžete vyzkoušet třeba bungee jumping.

Tyto typy dárků jsou skvělou příležitostí, jak vytvořit nezapomenutelný zážitek pro vás oba. Můžete to celé dovést k dokonalosti a vyšperkovat se třeba tričky pro páry, které Vám budou tento den připomínat vždy, když se na ně v šatníku podíváte.

Ovšem, ať už máme jakékoliv výročí, žádný kupovaný dárek nenahradí lásku, úctu a společné porozumění a pokud toto máte, pak samotný dárek pro vás může být už jen třešničkou na dortu.