V současnosti již ženská sexualita není tabu a velmi otevřeně se o ní mluví. Na rozdíl od silně zakořeněného názoru z dob minulých, že žena by neměla být v sexu iniciativní či dokonce přehnaně aktivní, se dnes právě naopak klade důraz na to, aby byl sexuální styk pro ženu stejně přínosný jako pro muže. Je však stále velké procento žen, které si k sexu nenachází cestu a dokonce neznají orgasmus.

Každá žena je jiná

Zatímco mužům k vyvrcholení stačí manuální stimulace, ženy mají cestu k orgasmu mnohem složitější. Hodně souvisí s psychikou a tím, co právě prožíváme. Jestliže i vy jste jedna z žen, které si k orgasmu nenašly cestu, řešení je velmi snadné. Prvním krokem je dokonalé poznání vašeho těla. Zkoumejte, co vás baví a vzrušuje, jaké představy a sny máte a plňte si je! Erotický průmysl vychází ženám vstříc. V sexshopech můžete sehnat velmi velké množství nejrůznějších hraček a pomůcek, které pomohou v objevování nových pocitů a vjemů. Pokud vám není příjemné do sexshopu jít, nemusíte. Vše se dá pohodlně online objednat z domu.

Pomoc zvenčí

Erotické pomůcky zdaleka nejsou to jediné, co můžete na své cestě za orgasmem podniknout. Někdy mohou pomoci tematické kurzy, které můžete podniknout společně s protějškem. Velmi dobrým způsobem, jak poznat svoje tělo, je také návštěva erotických masážních salonů. Právě zde můžete vyzkoušet nejrůznější způsoby, jak dosáhnout orgasmu. Velmi populární je tantrická masáž, která se soustředí na duši a propojení energií na různých stupních. Zajímavá může být i nuru masáž, která se provádí pomocí speciálního gelu. Všechny tyto masáže můžete podniknout buď sami, nebo společně s partnerem.

Komunikujte

Jestliže jste přišla na způsob, jak dojít k vyvrcholení, je důležité komunikovat s partnerem. Ve zdravém vztahu muž ženu touží potěšit a určitě bude nadšený, když bude mít jasný návod, jak na to. Odložte všechen stud – v sexu jde přece i o vás a máte stejné právo prožít se svým protějškem gejzír nezapomenutelných zážitků.