Kdyby se měly rolety od Fexi popsat jedním slovem, byla by to jednoznačně jednoduchost. Proč si život zbytečně komplikovat, když i takové věci, jako jsou právě rolety, jdou vyrobit v maximální jednoduchosti.

Rolety za výhodné ceny

Když zavítáte na webové stránky společnosti Fexi, ihned zjistíte, že se v jejich internetovém obchodě nachází velmi široká paleta produktů za velice příznivé ceny. Zákazníci mají možnost si vybírat až ze 130 různých barev a vzorů, které jim posléze perfektně doplní jejich interiér. Tento velký výběr barev však není to jediné, díky čemu Fexi rolety na českém trhu tolik vynikají. V porovnání s běžnými roletami totiž produkty od Fexi vyšly podstatně lépe po všech stránkách.
Velkou výhodou je jejich samotná instalace. Jedná se totiž o již předem složené rolety, a proto se nemusíte obávat, že by vás doma čekal očistec při jejich umisťování na místo určení. Kromě toho jsou to rolety bez vrtání a jiných invazivních zásahů do stěny vašeho obydlí, takže odpadá současně také stres se sháněním vrtačky a uklízení nepořádku, jejž tyto mechanické práce způsobují.

Zákaznický servis na jedničku

Kromě jednoduchosti si společnost Fexi taktéž zakládá na prvotřídních službách pro své zákazníky. V praxi to znamená, že zákaznický servis funguje přesně tak, jak by měl, což bohužel ne u každé firmy bývá zvykem. Nemusíte se tím pádem bát na cokoliv zeptat, protože jsou zde školení odborníci, kteří čekají přesně na tuto příležitost.
Nevíte, jaké vnitřní rolety by pro vás byly ideální? Velké popularity se těší například roleta Den a noc, která střídá průhledné a neprůhledné vodorovné pruhy látky. Na e-shopu si můžete vybrat z několika typů uchycení rolet a také druhů látek, přičemž jejich srovnání je na webu velmi jednoduché a přehledné. Rozdíly od konkurence jsou zde opravdu velké, takže vsaďte na kvalitu a volte Fexi!

1 komentář

  1. Souhlasím se vším co bylo řečeno. Doma máme rolety od FEXI na prosklených dveřích. Pověsit jsem je dokázala sama a fungují skvěle. Navíc jsou na tom dobře i s cenou.

Comments are closed.