Sluníčko je konečně tady, což znamená jen jediné – čas vytáhnout ze skříně šatičky a barevné topy. Jak ale dodat těmto outfitům šmrnc? Vsaďte na šperky, které vašemu vzhledu dodají tu pomyslnou třešničku na dortu.

Žhavé novinky hned v několika barvách

Šperky Pandora jsou velice oblíbené mezi ženami všech věkových kategorií. Před nějakým časem uvedla značka novou kolekci s názvem Pandora Reflexions, jež zákaznice zaujme svým velice propracovaným, ale zároveň elegantním designem připomínajícím vzhled pletiva. Náramky jsou vyrobeny hned ve třech barevných variantách. Samozřejmostí je tradiční stříbro, dále nadčasové zlato a nakonec trendy Rose Gold, takže si svého favorita vybere opravdu každá žena.
Jistě vás zajímá, jak vypadají korálky a přívěsky. Zde je opět vidět posun kupředu, protože ozdoby jsou tvořeny formou klipu. V praxi to znamená, že není nutné rozšroubovat celý náramek, jako tomu bylo u předchozích kolekcí, ale korálek stačí pouze připnout. Šperk tím pádem není vůbec nutné sundat z ruky a celý proces je tak mnohem pohodlnější a rychlejší.

Aby vše drželo tak, jak má

Dalším velkým pozitivem nových korálků je přidání silikonové gumičky. Tato zdánlivá drobnost zamezuje, aby se jednotlivé kousky posouvaly, kam nemají, a drží je pevně na jednom místě. Náramky Pandora lze pořídit ve velikostech od 16 do 21 cm, přičemž prodejce doporučuje na každý kousek umístit okolo 7 klipů. Udělejte si radost a nechte šperk zazářit na své opálené pokožce, kde perfektně vynikne.
Bez čeho se žádná kolekce od Pandory neobejde, je taktéž bezpečnostní řetízek. Ten je v tomto případě vytvořen dvojitě, což dodává celému produktu ještě zajímavější vzhled. Svým nadčasovým designem celou řadu dokonale doplňují. Celkově se jedná o doposud nejpropracovanější kolekci, již Pandora uvedla na trh.