Dobře víme, že hubnutí není lehké a mnoho lidí potřebují k tomu motivaci. Máme pro Vás rady, které Vám pomůžou na začátku Vaší cesty. 

Akceptujte to, jak vypadá Vaše tělo 

Pamatujte si! Nejste vůbec oškliví ani tlustí. Neříkejte tak sobě ani nenaslouchejte, jestli Vám něco takového říkají ostatní. Akceptujte Vaše tělo. To, jak vypadáte nejde změnit za jeden den a víte o tom velmi dobře. Ale nejdůležitější je, že to chcete udělat. První krok k úspěšnému hubnutí je akceptace Vašeho těla. Co je dobré na začátek? Kupte si nové oblečení pro volný čas, a hlavně pro tréninky, abyste se cítili komfortně a vypadali skvěle. Answear sleva Vám nabízí dobrou cenu oblečení a bot pro každou okolnost. Udělejte si radost. Více slevových kódů na https://buykers.cz

Stanovte si konkrétní a reálný cíl pro sebe

Je mnohem snadnější něčeho dosáhnout, když víte, co by to opravdu mělo být. V případě hubnutí může to být třeba konkrétní váha anebo rozměr oblečení. Je to snadný a jasný cíl. Když říkáte „chci být hubenější”, tak to není dost konkrétní. Pamatujte si ale, abyste dobře ohodnotili své možnosti a mysleli realisticky. Nejde zhubnout 10 kilo za měsíc. Reální a zdravý cíl je 2-4 kilogramy měsíčně. Stejně to vypadá v případě tréninků. Na začátku nebudete sportovat každý den. Musíte si nejdřív zvyknout k pohybu. 2 tréninky za týden, které opravdu uděláte budou lepší než 5, které jenom naplánujete. 

Nespěchejte

Stojí to za to, abyste nespěchali, když chcete zhubnout. Pamatujte si, že nepřibrali jste během jednoho dne. Logické je, že také za jeden den nezhubnete. Ale to vůbec nevadí. Buďte trpěliví, a to se Vám vyplatí. Když chcete něco velmi rychle mít a nevidíte efekty okamžitě, tak jste zklamaní a chcete na Váš boj rezignovat. Když změníte Váš postup k hubnutí, tak se tomu nevzdáte. Budete vědět, že je dobré počkat a nezastávat se. Pamatujte si, že každý trénink je pro Vás dobrý, každá procházka místo jízdy autem je pro Vás dobrá, každý zdravý oběd místo fast-foodu je pro Vás dobrý. Každá, dokonce maličká změna ve Vašem novém životě má smysl a je pro Vás krok, který je částkou velkého úspěchu.

Přidejte ke všemu pozitivní význam

Všechno, co děláte během hubnutí má smysl a přispívá ke Vašemu zdraví. Neděláte to jenom pro dobrou postavu. Pamatujte si, že zdravé jídlo a pohyb v životě to také dobrá nálada a zdravé a silné tělo, nejenom skvělý vzhled. Když se budete dívat do zrcadla, řekněte sami do sebe, že jste skvělí a děláte něco dobrého. Buďte na sebe pyšní. Když uděláte nějaký pokrok, tak si dejte odměnu. Nejlepší bude nějaká odměna nespojená s jídlem. Kupte si například skvělé oblečení anebo doplněk. Orsay sleva Vám to může udělat levnější. 

Dělejte to, co máte rádi

Nemá cenu chodit do posilovny nebo běhat, jestli jste to vždycky nesnášeli. Máte rádi výlety na kole, horolezectví nebo plavání? Skvěle! Dělejte to, co máte rádi. Je to spojení dvou dobrých věcí. Pohyb už nikdy nebude pro Vás smutná povinnost. Stejně dělejte s jídlem. Zdravé jídlo může být chutné. Hledejte a vyzkoušejte různé recepty.

Hodně úspěchů během hubnutí!