Myslíte si, že kvalitu vám zajistí pouze móda, na které je logo známé značky? Nikoli. Musíte jít více do hloubky, pozorovat zpracování či výběr materiálu. Všimněte si, že nejbohatší lidé nechodí v oblečení, které má velká loga. Platí to jak u oblečení, tak u doplňků. Mohou to být kabelky.

Proč jsou lepší neznačkové věci?

Kabelky představují nezbytnou část šatníku každé ženy. I když i zde existují preference, pro které si je ženy kupují (velikost, přehlednost, praktičnost atd.), máte zde mnohem větší možnosti zakoupení. Nemusíte řešit velikost či střih jako u oblečení, které vždy nesedí, takže snadno podlehnete kouzlu nejedné kabelky. Tašky se vám pak ve skříni hromadí a vy je ani nevyužijete. Pamatujte, že kabelky patří mezi artikly, na kterých byste neměli šetřit. K čemu vám bude taška z nekvalitní imitace kůže, která se vám za rok bude drolit? Nenabádáme vás ovšem ke koupi luxusní kabely, kterou seženete pouze v Pařížské ulici v Praze. Existují značky, které jsou kvalitou srovnatelné s těmi luxusními, jen na nich nekřičí logo. Tudíž jsou levnější.

Poznejte značky Cuoieria Fiorentina, Jadise, Cromia nebo Fiorelli

Máte kousek na míru od řemeslníka? Může to být kabelka, ale klidně i nábytek. Výrobek, který řemeslník zpracuje ve své dílně, dá mu lásku a péči, je bezpochyby kvalitní, protože na něm pracuje člověk, který obor léta studoval. Nejde tak o artikl vyrobený narychlo někde v Číně. Vidíte, že značka proto vždy nehraje roli. Podobné to je i ve sféře kabelek. Jistě na ulicích často vídáte ženy s kabelkami, které zdobí loga brandů Coccinelle nebo Michael Kors. Přitom taková značka Cuoieria Fiorentina je srovnatelnou i lepší kvalitou. Neplatíte honosnost loga, a přesto dostanete srovnatelnou kvalitu. Stejně populární jsou Guess nebo Calvin Klein. Mrkněte na nabídku Fiorelli, která nabízí skvostné, luxusní, kožené kabelky. A když jsme zmínili Pařížskou ulici, tam najdete butik Pinko. Srovnatelnou nabídku má Cromia.

Luxusní dámské kožené kabelky – výběr

Kde najdete tyto kvalitní kabelky za rozumnou cenu? Podívejte se na web www.galafashion.cz, kde je pestrá nabídka. Můžete si vybrat i ze známých brandů, jako je Love Moschino, ale nabízí se i zmiňované kousky, které jsou zejména v Itálii oblíbené. Například značka Jadise, která je alternativou ke známějším kabelkám Furla. Nebo vás zaujme sportovně-elegantní styl S Fiorentino, který připomíná design značky Tommy Hilfiger či Samsonite. Nadchnou vás i kvalita od Anekke či nápaditost u Santoro London. Pokud hledáte jemnost, Ted Lapidus kabelky jsou to pravé pro vás. Na kabelkách nešetřete, protože žádnou další část oděvů a doplňků nenosíte tak často jako je. Jsou tak více vystavovány okolním vlivům a podléhají opotřebení. Zároveň nemusíte utratit výplatu za jednu tašku. Stačí střídmost.