Potýkáte se před každými narozeninami či Vánocemi otázkou, co darovat muži, který má vše? Cítíte se bezradní, když se téměř vždy setkáváte od svých blízkých s odpovědí, že nic nepotřebují? Pak vsaďte na pamětní medaile, na nichž jsou vyryta jména vašich nejdražších.

Punc exkluzivity

Úspěšné dárky pro muže mají shodné jmenovatele. Jsou jimi originalita, elegance a vtip. Každému muži jsou vlastní soutěživý duch a touha po ocenění. Proč je tedy neodměnit zlatou medailí s vlastním jménem? Tím dáte jasně najevo, že dotyčný je skutečnou jedničkou ve vašem životě.

Pravé medaile, žádné levné náhražky

Medaile z ryzího zlata nejsou ledajakým darem. Muži ihned pochopí jejich hodnotu, která jde v ruku v ruce s vašimi city, jež tímto způsobem vyjadřujete. Umělecké zpracování, nejvyšší ryzost nesoucí 24 karátů a vlastní jméno zaručeně vyrazí vašemu milovanému dech.

Jak hluboko musíte sáhnout do peněženky?

Není třeba se obávat, že na tak hodnotný dárek budete muset vynaložit tisíce korun. Ty nejmenší zlaté slitky se dají pořídit již od 1500 Kč. Jedná se o drobné medaile pro štěstí s motivem bohyně Fortuny. Vejdou se do každé peněženky, proto je obdarovaný může nosit neustále u sebe.

Pamětní mince a medaile pro každého

Tyto dárkové předměty nemusí být nutně vyrobeny pouze ze zlata. Na své si přijdou i milovníci stříbra. V širokém sortimentu naleznete též tipy na dárky pro sportovce, zamilované nebo k životnímu jubileu. Nejvyhledávanějšími motivy jsou znamení zvěrokruhu, symboly štěstí a vlastní jména.

Potřebujete poradit s výběrem?

Mezi nejoblíbenější mince z drahých kovů patří Vídeňský filharmonik a Svatováclavský dukát. Darovat můžete též investiční slitek, jímž je zlatá cihla o hmotnosti 100 gramů. Pokud se v oblasti financí nemusíte omezovat, darujte stylově kilo zlata.