Která žena by se nechtěla zbavit vrásek účinnou a bezbolestnou metodou? Je mým potěšením vám představit omlazující kúru 2 Weeks Miracle – 2 týdnenní zázrak!

Pleťová kosmetika se stává důležitou složkou v životě každé ženy.

Zatímco v České republice se 2 Weeks Miracle teprve dostává do ženského povědomí, v Anglii se čtenářky prestižního časopisu Woman Magazine jednoznačně shodly na tom, že 2 Weeks Miracle je nejlepší přípravek na vrásky v této cenové skupině.

2 Weeks Miracle je dvoutýdenní anti-age kúra, která účinně bojuje proti vráskám. Po dvoutýdenním používání bude vaše pleť vypnuta, vyhlazena a rozzářena. Chcete-li však dosáhnout trvalejšího efektu, je vhodné tuto kúru prodloužit a používat ji déle než 2 týdny.

V prvním týdnu se ve vaší pleti nastartuje proces revitalizace a antioxidace. V polovině prvního týdne již můžete pocítit, že je vaše pokožka více pružnější a dochází k prvním známkám vyhlazení mimických vrásek. Na začátku druhého týdne již budete moci spatřit, že vrásky kolem očí jsou méně hluboké. Vaše pokožka dostane krásnou barvu, právě díky antioxidačnímu procesu. Na konci druhého týdne pocítíte výrazné zlepšení vašich vrásek. Pokožka je dostatečně hydratovaná a je vysoce elastická. Jemné vrásky jsou zcela zredukovány a hluboké vrásky jsou výrazně zlepšeny.

Cena tohoto přípravku se pohybuje okolo 2000,- Kč. Jestliže si 2 Weeks Miracle zakoupíte, budete mile překvapená, avšak je nutné dodat, že čas vzít zpět nemůžete a po dlouhodobé absenci těchto přípravků se vám kůže bude pomalu vracet ke svému přirozenému vzhledu.

V nabídce je samozřejmě i krém proti vráskám, který v kombinaci s 2 Weeks Miracle ještě znásobí efekt revitalizace a antioxidace.