Co se cvičení a těla týče, většina z vás si možná myslí, že už je pozdě, léto je skoro u konce, tak to zkusíte příští rok. Nikdy ale není pozdě na to začít. My známe skvělé tipy na cvičení, přičemž vám postačí pouhých 7 minut denně, abyste byli v dobré kondici.

Mnohé studie poukazují na to, že existuje 12 hlavních cvičících prvků, které vám pomohou získat ty nejlepší tvary. Všechny tyto cviky se vyznačují jednoduchou stručností a intenzitou, která je hlavním faktorem. Je tedy nutné cviky provádět nejen pomalé, ale také pořádně. Krásné tělo je tedy nyní možné získat opravdu brzy. Odborníci tvrdí, že vám postačí cca 1 minuta na každý cvik a vaše tělo vám bude vděčné.

KTERÉ CVIKY VAŠE TĚLO POTŘEBUJE?

1) Podle vědců a trenérů je nejlepší pro naše tělo skákání, ale také jednoduché stoupání na židli a zpět. Přesně toto cvičení má na naše tělo největší vliv. Stejný efekt má třeba také běh na místě, který je doprovázen intenzivním zvedáním kolen k hrudi.

2) Pokud se chcete zaměřit především na spodní část vašeho těla, nejlepší jsou dřepy – ale takové, které provádí u zdi. Stačí, když se opřete a pomalu spusťte tělo dolů. Snažte se vydržet min. 30 – 60 vteřin.

3) Spodní část těla také potěšíte cviky, jako jsou jednoduché dřepy a výpady.

4) Horní část těla – je nutné se zaměřit zejména na triceps, protože právě díky štíhlým tricepsům máme štíhlé ruce. Jak cvičit? Jednoduše se chyťte za sedátko židle zády a pomalu se spouštějte dolů.

5) Pokud chcete posílit bříško, bohatě vám budou stačit klasické sklapovačky.

Toto jednoduché, ale přitom vysoce intenzivní cvičení vám pomůže získat skvělou postavu, již během několika málo týdnů. Co proto musíte udělat? Cvičit alespoň sedm minut denně. Vaše tělo posílíte a bude vám vděčné. Pokud chcete vytrvat, zkuste cvičit alespoň 6-8 týdnů.

1 komentář

  1. Ovocie Acai má mnoho účinných vlastností, ktoré nemôžeme nahradiť ničím iným. Toto ovocie rôznymi spôsobmi pôsobí na proces chudnuti. Je jednou z najpopulárnejších zložiek, ktoré uľahčujú chudnutie. Ovocie Acai pochádza z brazílskej palmy a potláča chuť k jedlu…

Comments are closed.