Do Vánoc už moc času nezbývá a vy ještě nevíte, jak dopadnou vaše zkrášlovací procedury? Vsaďte na svou přirozenost a vězte, že někdy méně, znamená více. Pokud o pleť pečujete správným způsobem celoročně, pak vás nemusí stát spoustu času make-up ani další líčení. Na bezchybnou pleť stačí nanést BB krém, na zvýraznění očí černá tužka a pár dalších vychytávek.

Černá tužka na oči

Na Vánoce vám jistě bude slušet, když černou oční linku protáhnete až za linii řas. Tím docílíte, že budete vlastnit oči jako kočka. Pokud jí používáte standardně, možná vás pro tentokrát nadchne spíše bílá. Oči zvětší a rozjasní. K vánočnímu stromečku bude vypadat úžasně. Výběru na dnešním trhu je spoustu, mimo měkkých a středně tvrdých tužek, se objevují i gelové oční linky, které jsou šetrnější a nerozmazávají se.

BB krém

Podle druhu pleti zvolte ten, který vám bude vyhovovat nejvíce. Mastnější pleť potřebuje zmatnění, není lesk jako blesk. Top je zářivá pokožka, ale určitě ne ta, která je flekatá. Přírodní extrakty v BB krémech přistupují k pokožce velmi jemně.

Normální pleť je skvělá, protože jí sedne cokoliv, doporučujeme BB krém s hydratačními složkami, aby vám pokožka nevysychala. Krémy dokážou v moderním kosmetickém světě hotové zázraky. Mimo zavodnění kůže, zvládnou pleť zesvětlit, ochránit před sluncem díky UV faktoru i klidně zpomalit příznaky stárnutí. Odstín si vyzkoušejte na denním i umělém světle, dost mate.

Čistá pleť je základ

Pro problematickou pleť je výbornou možností čajovníkový olej. Nejprve se pupínků zbavte, než na ně začnete, něco nesmyslně aplikovat. Tea tree olej vlastní mimo jiné antibakteriální a antivirové vlastnosti, což znamená, že působí současně i protizánětlivě.

Dopřejte pokožce vitamín B v podobě masky z droždí. Smícháte jen jednu kostku droždí, půl lžičky olivového oleje a šťávu z půlky citrónu. Dáte trochu vody, aby se ingredience dobře spojily a je hotovo. Nechte na obličeji cca čtvrt hodiny, smyjte a pleť vyživte krémem.

Vaše tvář bude perfektní, nyní již jen stačí pár třpytek, které seženete v každé drogerii či online e-shopech a jste připravená na večer. Efektně si nalakujte nehty a k nim zvolte i podobný odstín rtěnky, budete neodolatelná.