Je to jasné, kadeřníci volí druhou variantu. S krátkými vlasy budete vypadat nejen upraveněji, ale budete mít také větší šmrnc.Fakt, že frčí dlouhé rovné vlasy už dávno není pravda. Naopak, celebrity jasně nastolily trend krátkých a středně dlouhých vlasů a vy se nyní můžete inspirovat, co vlastně frčí.

Otázkou však zůstává, proč krátké vlasy vypadají lépe než ty delší? Zatímco dlouhé vlasy vás sice opticky omladí, díky kratším vlasům zase budete vypadat pořádně upraveně. Ženy, které vlasy nechají speciálně zastřihnout tak, aby působily upraveně i neupravené, pak mají vyhráno – a to nemluvě o delším povalováním se v posteli.

Nemusíte se nutně stříhat na mikádo. I středně dlouhé vlasy frčí. Nejsou ani příliš dlouhé, ani příliš krátké a sluší ženám jakékoliv věkové kategorie. Dáte je jak do copu, tak i do gumičky a narozdíl od dlouhých vlasů, se tak nezacuchávají. Např. Jessica Alba.

Dalším letošním vlasovým trendem byl i tzv. bob, jedná se o sestřih, který je nejméně náročný na úpravu. Vlasy jsou krátce ostříhané a maximálně k linii ramen. Mohou být buď úplně rovné nebo lehce zvlněné. Skvěle orámují oblíčej a není s nimi práce. Např. Ashley Green.

Dostáváme se tímto k mikádu. Ne však k podkově, ale k delšímu mikádu. Vlasy jsou zepředu o něco delší a vzadu kratší. Jsou symetricky sestříhané a vypadají stylově. Tento sestřih naštěstí sluší všem typům obličej a dá se i různě upravovat.

photosource:pinterest.com