Zvyk je železná košile. Činíme tak u spousty věcí. Děláme vše automaticky a ani o tom nepřemýšlíme. Ale co když je ten správný čas na změnu, která by mohla velmi pozitivně ovlivnit vaši budoucnost. Platí to i pro dodavatele energií. Není nutné stále zůstávat u někoho, kdo vám nevyhovuje. Je jasné, že pokud jde o velké giganty, nemají důvod zlepšovat služby. V podstatě těží z toho, že vedle nich neexistuje konkurence. Můžete ale zkusit někoho menšího. Profesionální jednání, starost o klienty a třeba i výhodnější ceny.

Služby klientům, ne dodavateli

Dodavatel elektřiny nebo dodavatel plynu bývá v regionu převážně jeden. Často se proto vedle něj nevyplatí menší „rybě“ nastavovat konkurenční nabídku. Je to však škoda, protože takoví dodavatelé pak mají pocit, že jsou jejich služby perfektní, mohou zdražovat, jak se jim zlíbí a na klienta prakticky nemyslí. Není to totiž třeba. Nemusí si je předcházet, jdou k němu automaticky. Dnes si ale spoustu věcí můžete najít a ověřit na internetu nebo na pobočkách. Zkuste si tedy zjistit podrobnosti a zhodnoťte nabídky více firem. Možná vás překvapí přístup i nabídka menší z nich: https://www.epet.cz/plyn/.

Osobní přístup a služby na míru

Velké firmy, jež mají tisíce klientů, nemohou dopřát každému osobní přístup. Každý z nich je pro je ně jen číslo smlouvy a v případě nových nabídek pak ani neví nic bližšího. Kolikrát vám po telefonu někdo nabízel službu, kterou nemůžete využít nebo třeba vůbec nemáte připojení k plynu? Menší dodavatel vás překvapí přátelským přístupem a jednáním na osobní úrovni. Je to jako vracet se na přátelské posezení, kdykoliv byste měli problém.

Minimum papírování a pohodlí

Koho by bavila únavná administrativa. U menších dodavatelů je velká výhoda v tom, že veškerou práci odvedou za vás. Stačí jim napsat spotřebu, dostanete nabídku a po udělení plné moci a podpisu smlouvy zařídí převod od jiného dodavatele. Bez skrytých poplatků. Ceny elektřiny jsou jasné, vše najdete v ceníku přímo na internetových stránkách dodavatele https://www.epet.cz/elektrina/.