To nejjemnější, co na trhu s povlečením existuje? Jistě, materiály jsou různé, ale právě tento má obrovskou fanouškovskou základnu. Když si ho jednou vyzkoušíte, snad ani nebudete mít zájem ještě kupovat krepové nebo jiné. Povlečení mikroplyš je totiž tak jemné, navíc vyniká i tím, že jej vůbec nemusíte žehlit, uschne po praní snad ještě o poznání rychleji než plavky během horkého letního dne.

Hebké doslova jako samet a velice vhodné i pro alergiky, takže co více ještě dodat?

Odpočinek prakticky na jedničku s hvězdičkou, a to i po nesmírně namáhavém dnu v práci. Co si ještě přát více? Usínat doslova jako na obláčku, odejít do říše snů prakticky za pár minut? Kdo by tohle nechtěl, že? Jemný jako hedvábí a ideální také pro alergiky, už jen proto, že se v něm nebudou držet roztoči.

Mikroplyš je vhodný pro celoroční využití, protože zatímco v zimě zahřeje, v létě patřičně zchladí. Nezastudí vás ani tehdy, když jste zvyklí usínat v trochu chladnější ložnici, nakonec – ono vytápět prostory, kde budete spát, na maximum určitě není vhodné.

Na první pohled – elegance sama, husté a krátké chloupky zahřejí celou noc, to si můžete být jistí. Povlečení z mikroplyše nabízí zajímavou variantu pro všechny, kterým se omrzel tradiční flanel nebo krep. Výhodou je i maximální praktičnost, údržbu tohle povlečení vlastně vůbec nepotřebuje, už jen proto, že jej vůbec nemusíte žehlit. Zapínání na zip pak určitě potěší každého. Žádné žmolky také nehrozí, nabízí se i velmi pestrý výběr barev a motivů jako je například povlečení Star Wars nebo Mickey Mouse. Vzdušné a velmi prodyšné, mimořádně jemné na dotek, o povlečení mikroplyš se skutečně nedá říct žádné negativum.

Probouzejte se každé ráno opravdu svěží a nechte žehličku spíše na oblečení, protože tady stačí jen vyvěsit a usušit, bude to hotové hodně rychle!