Ať už je móda jakákoliv, lidé si stejně nosí to, co chtějí, či to, v čem se cítí nejlépe. Například mladá generace se nechává inspirovat youtubery, protože právě youtubeři jsou jejich idolové a hvězdy. Otázkou však je, jak se takoví youtubeři oblékají. Co je pro ně pohodlné, jaké kousky upřednostňují, a je jejich styl vhodný pro kohokoliv?

Youtuber je člověk, který točí videa na Youtube, což však nemusíme žádnému mladému člověku ve věkové hranici od patnácti do třiceti let vysvětlovat. Je to zkrátka člověk, kterého obdivujeme především proto, že své názory veřejně sdílí, že sdílí svůj život, k čemuž nemá odvahu jen tak někdo.

Youtubeři si dnes vydělávají ohromné peníze, ovšem nejde to na nich vidět. Nekupují si drahé boty, nemají zájem ani o jinou módu za desetitisíce korun. Raději upřednostňují pohodlnost, proto nakupují ve skateshopech.

Nadčasová pohodlnost

Mezi pohodlné styly, které youtubeři rádi nosí, patří především street a skate styl. Jedná se tedy o dlouhá a volná skate trička, která jsou většinou jednobarevná nebo která jsou zajímavě zbarvená či mají zajímavý potisk. K tomu se nosí pohodlné, byť někdy volnější džíny, kalhoty nebo tepláky.

Nesmíme zapomenout ani na cool skate boty. Většinou se jedná o boty s rovnou podrážkou, které jsou většinou plátěné, tudíž nesmírně pohodlné. Ovšem není to podmínkou. Skate boty musí být především pohodlné, ať už jsou s rovnou podrážkou či nikoliv.

Buďte jako youtuber a pořiďte si lazy bag

Inspirovat se můžete i v jiných věcech, než jenom v oblékání. Nyní například přišla doba, kdy youtubeři opět vytahují své lazy bagy. Že je ještě neznáte? Je načase to napravit! Jedná se o pohodlné sedací vaky, které využijete jak doma, tak i na zahradě nebo na dovolené. Jednoduše si je nafouknete a místo na sezení či ležení je přichystáno. Dnes je koupíte v mnoha barvách, stačí si jenom vybrat. Jsou nesmírně pohodlné a přizpůsobivé, ženy se v nich mohou opalovat, pánové třeba číst.