Pokud jste si za manžela vzala rozeného kutila, pravděpodobně při výběru vhodného dárku uvažujete nad tím, jaké vybavení koupit do jeho domácí dílny. Zřejmě už ve svém arzenálu má všechny potřebné druhy vrtaček, šroubováků a kladiv, ale co takhle ho překvapit dílenským nábytkem, do něhož by veškeré nářadí uschoval?

Jakmile se vám něco pokazí, stačí požádat svého partnera, který vezme rozviklanou židličku do dílny a zpevní ji. Jestliže vás však štve, jak se nářadí válí po celé dílně, investujte do dílenského nábytku. Ideálním pomocníkem je dílenský vozík, který bude vaší drahé polovičce neustále v patách.

Dílenský vozík musí být kvalitní

Základem jsou pevná kolečka, přičemž kvalitní by měla být nejen kolečka jako taková, ale také ložiska a úchyty. V takovém případě se můžete spolehnout na to, že dílenský vozík poslouží vašemu muži dlouhá léta. Zvykne si na něj tolik, že by ho jen těžko vyměňoval za nový. Samozřejmostí by mělo být ergonomické madlo pro snadné uchycení. Pomocí madla si váš miláček přesune dílenský vozík, kam jen bude potřebovat.

Bezpečnost je základ

Další nenahraditelnou součástí dílenského vozíku je otočná brzda pro maximální bezpečnost. Zásuvky by měly disponovat speciálním mechanismem, který zabrání nežádoucímu vysouvání šuplíků. Přece jen nechcete, aby se váš partner při opravě židličky či cokoliv jiného zranil. Nikdy nevíte, kdy se zásuvka samovolně vysune. Ještě navíc by nářadí spadlo na zem a neštěstí by bylo na světě.

Jestliže tedy začnete shánět dílenské vozíky, doporučujeme podívat se do produktového portfolia společnosti POLAK CZ s.r.o., která nabízí vysoce kvalitní modely za přijatelné ceny. Spokojená budete s pestrou nabídkou, ba dokonce vás potěší i to, že když si nebudete vědět rady, personál vám ochotně poradí.