Jelikož pořízení kuchyně je dlouhodobá investice, je tedy třeba si vše řádně promyslet a naplánovat. S plánováním Vám můžou pomoct v kuchyňském studiu, kde vytvoří 3D návrh. S tímto 3D návrhem budete mít lepší představu o své nové kuchyni.

sandra-sestavy-30

Široký výběr sektorových kuchyní

Kuchyňskou linku si můžete nechat vyrobit truhlářem přímo na míru, ale budete muset sáhnout hlouběji do kapsy. Pokud máte jen omezený rozpočet, sestavte si kuchyňskou linku sami ze sektorových kuchyní, kterých je na trhu celá řada. Výhodou těchto kuchyní je, že si sestavíte kuchyňskou linku sami přesně podle svých představ. Výběr je opravdu široký – spousta typů skříněk, stylů a barev. Nezapomínejte, že vhled kuchyně by měl stylově korespondovat se stylem ostatních prostor domova!

Krausová

Nadčasové a oblíbené klasické kuchyně

Nemáte rádi „modernu“ a raději se přikláníte ke staré „klasice“? Klasický styl nikdy nevyjde z módy. Toto platí i v případě klasických kuchyní. Můžeme je tedy považovat za nadčasové a stále oblíbené. Klasické kuchyně se nejčastěji vyrábějí v různých dekorech dřeva nebo jednobarevné v bílé či vanilkové barvě.

Klasická kuchyně SANDRA v bílé barvě

Představujeme Vám bílou kuchyňskou linku v klasickém stylu. Jedná se o sektorovou kuchyň Sandra, která skýtá rozsáhlou řadu skříněk všech typů a rozměrů. Díky její variabilnosti a funkčnosti patří mezi oblíbené kuchyně našich zákazníků. V této řadě najdete moduly, neboli jednotlivé skříňky, které si poskládáte sami tak, jak Vám to bude nejlépe vyhovovat. Vytvoříte si tak originální celek, kuchyňskou linku svých snů.

Proč právě bílou barvu?

Bílá barva je uklidňující a navozuje dojem čistoty. Navíc opticky zvětší danou místnost, ani malá kuchyňka v paneláku nemusí vypadat stísněně. Považujeme ji za barevně neutrální a proto ji můžeme doplnit jakoukoli barvou. Ať už místnost vymalujeme tmavou barvou nebo pořídíme tmavou pracovní desku či pouze vkusně a nápaditě oživíme barevnými doplňky, vždy bude tato kuchyně působit elegantně.

kuchyne

Odolné materiály jsou základ

Kuchyně SANDRA má korpus vyroben z kvalitní laminované DTD (dřevotřísky) a pohledové části tj.dvířka a čílka zásuvek jsou vyrobeny z MDF a jsou vakuově potažená odolnou folií a jsou profilovaná v klasickém stylu. Úchyty jsou dvoubodové kovové. Jejich oblý tvar a pochromovaná úprava podtrhují elegantní vzhled celé kuchyně.

Jednoduchá montáž

Montáž této kuchyně je opravdu jednoduchá a to díky „vychytávkám“, kterými výrobce tuto kuchyň vybavil. Horní skříňky jsou opatřeny výškově stavitelnými závěsy, což umožňuje komfortnější montáž a vyladění horních skříněk. Panty dvířek jsou regulovatelné ve třech rovinách a stejně jako pojezdy zásuvek jsou vyrobeny z kvalitní oceli, výklopné skříňky jsou osazeny písty.

Condor58-SANDRA