Chcete se cítit plní energie, být šťastní a vyhnout se stresu? Základem je změnit myšlení pozitivním směrem – a pokud nevíte, jak na to, je tento článek určen právě vám.1) TO CO ČINÍ ŠŤASTNÉ VÁS, NEMUSÍ ČINIT ŠŤASTNÉ JINÉ LIDI
Připadá vám vaše nová kamarádka poměrně zvláštní, když dává dost najevo, že pro ni jsou na prvním místě peníze a že penězi může vyřešit opravdu všechno a koupit si za ně všechno? Pokud ano, nevymlouvejte jí to. Každý člověk má o štěstí jiné představy. Někdo je šťastný tehdy, najde-li spřízněnou duši a jiný člověk je šťastný tehdy, když má kolem sebe dobré přátelé a jiný zase když má dostatek peněz, díky kterým může uskutečnit své sny. Pojem štěstí je prostě pro každého člověka něco jiného. Vy pouze musíte vědět, co činí šťastné vás samotné.

2) PŘESTAŇTE SI ŘÍKAT „CO BY, KDYBY“
Opravdu vás stále půl roku po rozchodu trápí fakt, co bylo špatně? Je jasné, že rozchod nebo jiná podobná nepříjemná událost bolí, ale myšlenkami „co by, kdyby“, se opravdu nic nevyřeší. Naučte se posouvat dál, naučte se přijímat nepříjemné životní události s „otevřenou náručí“ – poučte se z nich a ničeho nelitujte. Nezabývejte se zbytečně dlouho minulostí a žijte přítomností. Nač si kazit den otázkami, na které už nedostanete odpověď a kdyby ano, minulost nezměníte. Je na čase se dívat dopředu, nikoliv dozadu. Jediné, co můžete totiž ovlivnit, je ve skutečnosti vaše budoucnost, nikoliv minulost.

3) VÍTE, CO JE TO ZDRAVÉ SEBEVĚDOMÍ?
Pokaždé když jdete s kamarádkou do klubu, si říkáte, že je to stejně jedno, jak vypadáte, protože ona je hezčí, nebo vy jste nedostatečně hezké, máte příliš silnou postavu nebo vám připadá, že se moc stydíte a muži o vás prostě nemají zájem? Jediné, co tu chybí, je vaše sebevědomí. Každá žena potřebuje být zdravě sebevědomá, což v sobě zahrnuje: hrdost, sebeúctu a trochu pýchy. Každá žena působí přitažlivěji, pokud působí na své okolí sebevědomě. Konec špatným myšlenkám! Stoupněte si k zrcadlu a nahlas si řekněte, co všechno na sobě máte rádi. Nezaměřujte se na to, co vám vadí, začněte vidět i své přednosti.

4) PŘED SVÝMI PROBLÉMY NEUTEČETE
Máte dluhy, podvedla jste přítele nebo jste se pohádala s kamarádkou? Ať už je to cokoliv, pamatujte, že od nevyřešeného neutečete – a to ani v případě, pokud se odstěhujete. Pokud si myslíte, že změna prostředí vše zahojí, tak to není pravda. Pokud víte, že je ve vašem životě něco, co by se mělo vyřešit, neutíkejte před tím a začněte s klidnou hlavou vnímat podstatu problému, a co nejlépe ji vyřešte.

photosource: pinterest.com