Přemýšleli jste někdy o tom, kolik času týdně strávíte uklízením vaší domácnosti? Pokud bydlíte ve velkém bytě či rodinném domě, může takováto činnost zabrat klidně deset a více hodin, což je poměrně stresující fakt. Přitom se vše dá zařídit tak, abyste se mohli ve svém volném čase věnovat jiným činnostem, rodině, zábavě nebo odpočinku. Stačí si na pomoc zavolat odborníky na úklidové práce.

Experti na úklid v Praze a okolí

Se zajímavou nabídkou přichází společnost Cleanplace – úklidová firma Praha. Zajišťuje úklidy v domácnostech, ale také v kancelářích, průmyslových halách, restauracích a v dalších objektech, kde je třeba klást důraz na čistotu a hygienu.

Pravidelné a jednorázové úklidy – co vše obnášejí?

V rámci domácího úklidu si můžete nechat pravidelně, třeba jednou týdně, zamést a vytřít podlahy, vyčistit prostory kuchyně, zbavit nábytek od prachu, dezinfikovat koupelnu a toaletu, vysát koberce, vynést odpadky atd. Firma dokonce nabízí také praní a žehlení, což jistě mnohé hospodyňky dokáže zaujmout.

Ani se nemusí jednat o pravidelný úklid, zmíněná společnost vám ráda pomůže rovněž s jednorázovým úklidem domácnosti, v jehož rámci provede například mytí oken, čištění radiátorů, důkladné vyčištění křesel, sedacích souprav a koberců mokrou cestou. Vše s kvalitními čistícími přípravky a výkonnými stroji, které stejně doma drtivá většina lidí nemá a jejichž pořízení je vcelku zbytečné, neboť jsou zapotřebí jen čas od času.

Čistota v domácnosti je základem ke spokojenosti jejích obyvatel. Pravidelným i jednorázovým úklidem, jenž se hodí například po malování a rekonstrukci, si zajistíte patřičný komfort. Pozvete-li si na práci experty z úklidové firmy, vyvarujete se zbytečného shonu a stresu, jehož i bez uklízení jistě máte hodně.