Nikdo z nás nežije dokonalý život. Téměř každého trápí něco z následujících potíží: úzkosti, panické ataky, fóbie, traumata, přejídání a nadváha, nespavost, vztahové problémy, nízké sebevědomí, bolesti, lupénka apod. Všechny tyto potíže je možné řešit pomocí EFT terapie.

Ještě jste o EFT terapii neslyšeli? Jde o rychlou techniku, jejíž název pochází z anglického pojmu Emotional freedom techniques, doslova přeloženo „techniky emoční svobody“. EFT terapie kombinuje prvky akupresury a psychologie, využívá také principů čínské medicíny.

Přeneste se přes minulost

EFT terapeutka svými prsty jemně poklepává na meridiánové body na těle, přitom se s vámi baví o daném konkrétním problému, který vás trápí. Jste tedy emočně naladěni na problém a veškerá negativní energie může být odblokována.

EFT terapie je rychlá, nebolí, hodí se pro děti i dospělé. V mnoha případech pomáhá i tam, kde už člověk zkusil všechno možné, přesto bez úspěchu. Někdy pomůže už po pouhé jedné návštěvě, jindy je jich potřeba více. Vše je individuální, stejně jako problém, kterým si procházíte.

Svěřte se do odborných rukou

Vzhledem k tomu, že u nás EFT terapie není až tolik rozšířená, může být složité najít odborníka, který vám pomůže. S důvěrou se můžete obrátit na Danielu Vojtovou, certifikovanou EFT terapeutku. Vystudovala EFT Akademii v Praze, avšak jak sama říká, už odmala ji zajímalo, jak se lidé kolem ní cítí a co je tíží. Terapeutka není léčitelkou, spíše vaší průvodkyní na cestě za osobním rozvojem a překonáním životních obtíží.

A jaká je u EFT terapie cena? Záleží, jak dlouhou konzultaci si vyberete a také kolik sezení absolvujete. EFT terapie rozhodně není ničím cenově nedostupným. A věřte, že investovat do své životní spokojenosti a psychické pohody se doopravdy vyplatí.