Soutěžní podmínky

Všeobecné soutěžní podmínky serveru OnlineZena.cz obsahují základní informace o těchto stránkách a pravidla v nich uvedená jsou závazná jak pro soutěžící, tak pro provozovatele serveru.

Soutěže probíhají na území České republiky a jsou inzerovány reklamou na internetu, občas i v letácích a v tištěných médiích. Organizátorem je Patrik Farský, Mladá boleslav, IČ: 66998948, DIČ: CZ7408300944(dále jen „organizátor“).

Účastnit se této soutěže na území České republiky může každý občan České republiky starší 18 let, který zašle odpověď pomocí formuláře ve článku s informacemi o soutěži. Z účasti jsou vyloučeny osoby v pracovním nebo jiném obdobném poměru k organizátorovi a společnostem podílejícím se na příprav a organizaci celé soutěže, jakož i jejich rodinní příslušníci.

Do soutěže se lze zapojit vyplněním formuláře na stránce soutěže, emailu a odesláním údajů. Pro zařazení do slosování je třeba odpovědět správně na všechny kladené otázky. Výherce není losován náhodně, ale před soutěží jsou vybrány výherní pozice a ty odpovědi, které jsou správné a které jsou na předem určených výherních pozicích, vyhrávají.

Všichni výherci jsou kontaktování nejpozději 14 dní po skončení soutěže emailem, který zadali při odesílání soutěžních otázek. Výherce má 7 dní na reakci, kdy uvede dodací adresu pro doručení zásilky. V případě, že se výherce o výhru nepřihlásí, po 14 dnech od pokusu o kontaktování nemá na výhru již nárok.

Výhry zasíláme smluveným dopravcem. Pokud zásilku nepřevezmete a vrátí se nám zpět, je možné poslat zásilku znovu, ale výherce je povinnen uhradit náklady na dopravu.

Přihlášením se do soutěže vyjadřuje účastník svůj souhlas s těmito všeobecnými pravidly uvedených soutěží. Ceny není možné vymáhat právní cestou.

Účastí v soutěži souhlasí soutěžící s pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřujete svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o Ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím uvedených za účelem vyhodnocení soutěže a za účelem nabízení obchodu nebo služeb, včetně zasílání obchodních sdělení elektronickými prostředky dle zákona č. 480/2004 Sb. na jimi uvedený email od organizátora či poskytnutí této služby třetí straně.

Z emailového účtu je později možné kdykoliv se odhlásit napsáním na adresu: info@onlinezena.cz.

Organizátor je oprávněn rozhodovat o všech otázkách týkajících se této soutěže podle vlastního uvážení.

Vyobrazení cen na internetových stránkách nebo stránkách partnerů soutěže nemusí vždy odpovídat skutečným cenám, které budou výhercům předány v případě výhry. Přesnou specifikaci cen lze zjistit přímo u organizátora soutěže na mailové infolince info@onlinezena.cz. Organizátor má právo výhry kdykoliv během pořádání soutěže změnit.

Soutěžící může hlasovat pouze jednou, smí použít jednu svojí emailovou adresu. Je zakázáno jakkoliv manipulovat s výsledky soutěže a nečestně podvádět.