Podobný Bradu Pittovi nebo jinému oblíbenému herci, se všemi kladnými vlastnostmi. Zkrátka takový by měl být ideální muž, pan Božský. Každá žena ho vidí maličko jinak, jeden by se neměl bát ničeho, druhý zase umí úplně všechno na světě. Jaký by měl být tedy ideální muž?

Ideál neexistuje

Možná si říkáte, že toho ideálního chlapa máte doma. Kamarádkám popisujete, že vaší sousedé se neustále hádají, on věčně sedí na balkoně v trenkách s lahváčem v ruce a neustále pokuřuje jednu cigaretu za druhou. Soused naproti vás je zase typický podpantoflák, který se bojí snad nadechnout. Jeho manželka ho pěkně péruje a diriguje, co všechno má dělat. Vídáte ho ráno, když spěchá pro nákup i odpoledne, když před dveřmi rejdí vysavačem… Každá žena vidí toho svému ideálního partnera a muže podle sebe. Některá žena chce, aby se jí muž ve všem podřídil, jiná zase potřebuje rebela, se kterým si není nikdy zcela jistá, na čem je.

Důležitý je charakter

Doma mi říkali, z krásné misky se nenajíš a ono to v některých případech je pravda. Žena vedle sebe potřebuje muže, který si jí bude vážit, bude se k ní chovat vždycky férově, čestně a nebude jí shazovat či snad nějak ponižovat.

Rozhodný muž

Takový nevybouřený puberťák není nic pro vás, sám neví, co přesně chce, vztah ho moc neláká a takové situace nejsou nic pro vás, chcete ideálního muže, který vás bude milovat a bude vám oporou.

Opora pro ženu

I když je spousta žen děsně emancipovaná, občas potřebují prostě jen obejmout, pohladit, říct, že to bude dobré, spraví se to. Muži zkrátka umí ženě dodat pocit bezpečí a jistoty, že všechno bude zase v pořádku.