Jaro na nás s velkou vervou útočí v každém květu, díky kolekci luxusního povlečení Stella Ateliers a Curt Bauer se však může stát i součástí vaší ložnice. Přejete si každou noc ulehat do trávy a vnímat zvuk ptáků a vůni jarních květů? Díky kolekci povlečení ozdobené jarními barvami a těmi nejkrásnějšími květy máte sen na dosah ruky. Sněte v povlečení krásném na pohled a příjemném na dotek, jež uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Německý výrobce Curt Bauer

Tradice, slovo, které je nerozlučně spjato s německou značkou Curt Bauer, jenž se specializuje na výrobu luxusního povlečení a dalších textilních výrobků. Ložní povlečení z dílny této značky vám zajistí spánek jako v bavlnce.

Český výrobce Stella Ateliers

Luxusní povlečení, jehož základem je ručně sbíraná pravá egyptská bavlna? České povlečení značky Stella Ateliers, které zajišťuje barevnou a tvarovou stálost i velmi příjemnou úpravu.

Jersey povlečení

Povlečení ze 100% egyptské bavlny v úpravě Mako jersey je velmi jemné na omak, dobře splývá, nemačká se, takže není nutné jej žehlit, a je mírně elastické. Povlečení v létě ochladí a v zimě zahřeje. Dopřejte si i vy dotek luxusního materiálu.

Jarní tip: Povlečení VIOLA

Usínejte v záplavě romantických růžových květin díky povlečení VIOLA značky Stella Ateliers, které je vyrobeno ze 100% čisté česané Mako bavlny.

Saténové povlečení

Kvalitní zpracování, dlouhá životnost a příjemný materiál, který se nezatrhává, neelektrizuje a nežmolkuje, to jsou přednosti luxusního povlečení z Mako saténu, jehož dotek si zamilujete.

Jarní tip: Povlečení MARSEILLE

Luxusní saténové povlečení MARSEILLE německého výrobce Curt Bauer s výraznými květinami v úpravě Mako satén se stane ozdobou vaší ložnice. Díky merceraci přináší povlečení vyšší pevnost i lesk podobný hedvábí a povrch příjemný na omak. Nemusíte si dělat ani starosti s údržbou. Povlečení je opatřeno úpravou pro snadné žehlení.

Damaškové povlečení

Luxus na pohled i na dotek? Damaškové povlečení, jež je na omak jemné a na pohled dokonale lesklé. Díky výborným termoregulačním vlastnostem povlečení uvítáte v zimě i v létě, stejně jako jeho dlouhou životnost a barevnou stálost.

Jarní tip: Povlečení MONTPELLIER

Jaro nemusí mít pouze podobu květin, ale také svěžích jarních barev, a sice bílé, žluté a zelené. Ulehejte do výjimečného povlečení MONTPELLIER z nové jarní kolekce Curt Bauer 2018 v damaškové úpravě. Toto povlečení je k dostání také v bílo-červeném barevném provedení.

Spánkem strávíte zhruba čtvrtinu svého života. Ulehejte do peřin s radostí a hýčkejte se dotekem luxusního povlečení značky STELLA ATELIERS.