Vlastníte nemovitost, ve které se pravidelně pohybuje velké množství lidí? Nezáleží na tom, jestli se jedná o bytový dům, kancelář, výrobní halu nebo třeba zahradu, v žádném případě nesmíte podcenit základní hygienické návyky. Právě ty jsou totiž hlavním kritériem spokojenosti všech zaměstnanců, obyvatel i případných návštěvníků. Jak na to?

Vyhněte se potížím ze strany úřadů

Pořádně uklizené prostory nejsou jen jakýmsi estetickým doplňkem, ale zároveň vás stoprocentně ochrání v očích zákona. Nemluvě o tom, že případní zákazníci opravdu neocení všudypřítomný nepořádek. Nikdy si nemůžete být jistí, kdo vás nahlásí krajské hygienické stanici, která moc ráda rozdává velmi vysoké pokuty.

Přesně proto je důležité vyhledat spolehlivou úklidovou službu. V dnešní době existují desítky a desítky různých společností, které se značně liší v kvalitě poskytované péče. To samé se dá říct i o jejich ceně. Solidní firmy postupují na základě profesionální metodiky sestavené prestižními mezinárodními školiteli.

Na koho se obrátit?

Každým dnem se v internetových vyhledávačích snaží nejrůznější majitelé nemovitostí vyhledat úklidové služby Praha. V této lokalitě patří mezi nejoblíbenější poskytovatele například společnost Hokoss, jež se hygieně věnuje už od roku 1995. V dnešní době patří mezi největší hráče ve svém odvětví.

Díky dobrému postavení na trhu si může dovolit poskytovat kvalitní a spolehlivé služby za bezkonkurenční ceny. Typickým příkladem je pětipatrový činžovní dům, jehož pravidelný úklid začíná na částce od 1 950 Kč měsíčně. Zajímá vás, kolik zaplatíte vy? V tom případě se podívejte na webové stránky pod vloženým odkazem a otevřete si kategorii „Ceník“. Tuto péči si užívají stovky budov v celé Praze. Přidáte na seznam i tu svou?