Jen co dítě udělá první krůčky, chce víc. Touží lézt, šplhat, houpat se, skákat… To vše mu poskytne bezpečný prostor dobře navrženého dětského hřiště. Díky Fatmoose hřištím můžete mít takové i doma na své zahradě.

Děti mají své sny. Ty se s dobou mění, ale touha po houpačce, pískovišti a prolézačkách, ta setrvává. Kdo má rodinný dům a v něm děti, ten by neměl vůbec váhat. Dětské hřiště je cesta k tomu, jak dostat děti ven, rozhýbat je a současně zabavit.

Nedáte dětem hřiště, udělají si jej bez vás

Jenomže nápady našich dětí se většinou zcela míjí tomu, co si jako dospělí představujeme pod bezpečnou hrou. Nenacházet je klouzat po klouzačce, budou se klouzat po školním zábradlí. Nedáte jim na zahradu houpačku, půjdou se houpat někam, kde půjde o život. Děti prostě potřebují běhat, skákat, houpat se i klouzat. A když jim pro tyto aktivity neposkytneme dobré zázemí riskujeme, že se půjdou hrát na méně bezpečné místo, než je naše zahrada.

Hřiště obstojí i v době digitální

V dnešní digitální době je hřiště alternativou ke všem těm displejům – mobilům i tabletům. A díky za ni. Jen máloco dokáže už i mladšího předškoláka vytrhnout s digisvěta. Ale hřiště to jen málokdy nevyhraje. Děti si zde umí udělat své království. Přetvoří si jej k obrazu svému. Je až neuvěřitelné, jak dokáže na domácím dětském hřišti vyrůst safari, farma, velkoměsto, ale i ordinace nebo cukrárna. Dětská fantazie je bezmezná.

Zahradní multifunkční hřiště umí rozvíjet celou řadu dovedností našich dětí

Dítě roste po pohybové stránce. Získává sílu i zručnost. Trénuje rovnováhu, učí se koordinovat své pohyby. Pracuje jeho fantazie, stává se vynalézavým a kreativním. Rozvíjí se jeho smysl pro hru, spolupráci i další sociální dovednosti. Získává vztah ke sportu, nebo si při hře vytváří vztah k různým činnostem. Hřiště je místo, kde se naše dítě zdánlivě baví, ale přitom se především učí.

I u domu s tou nejmenší zahradou se prostor na dětské hřiště určitě najde

Dětská hřiště Fatmoose nabízí komplexně řešené hrací sestavy s nejoblíbenějšími moduly pro hru. Hřiště jsou kompaktní, s mnoha aktivitami, a přitom nabízí velice nízkou cenu.

Jak hřiště vypadají? Masivní dřevo doplňují doplňky, jakými jsou lezecké sítě, plastové skluzavky a další zábavní prvky. Sestavy jsou tradiční, složeny z prvků pro šplhání, lezení, houpání a klouzání, ale též speciální, například s prvky nalezení.

Hřiště Fatmoose se inspirovala skandinávským stylem

Tomu odpovídají tradičně jednoduché linie, omezená barevnost a využití masivního dřeva. I když v nabídce e-shopu najdete již hotové předdefinované sestavy, Fatmoose hřiště jsou vlastně sestavou modulárních prvků, které lze vzájemně propojovat. Díky tomu si tvoříte vlastně herní sestavu, která ani nemusí být konečná. Snadno ji kdykoliv doplníte.

Hřiště vynikají vysokou kvalitou použitého materiálu i spojovacích prvků. Materiálem dětských hřišť je kvalitní masivní impregnované dřevo. Za takto krásnou zahradí stavbu se rozhodně nebudete muset stydět. Dětská hřiště Fatmoose vypadají skvěle.

Co vše Fatmoose nabízí?

Nejkomplexnější sestavy nabízí právě hotová dětská hřiště. Pokud hledáte zatím pouze jednoduchý herní prvek, pořiďte si zahradní houpačku. Co děti milují, jsou dětské domečky. Právě v nich vznikají ty nejúžasnější dětské nápady. A samozřejmě nesmíme zapomenou na pískoviště. Nejlépe s oddělávacím krytem. Jenom díky němu zabráníme kočkám z okolí, aby si z pískoviště udělaly toaletu. Pojďte si sednout a zapřemýšlet, jaká sestava by udělala radost vašim potomkům. Značka Fatmoose nabízí skvělé nápady, vysokou kvalitu a taktéž záruku až 10 let.