Milujete dovolené u moře v Itálii? Někteří sem jezdí za rekreací, jiní za prací nebo třeba za příbuznými. Ať už je váš důvod navštěvování Itálie jakýkoliv, zajisté jste už někdy přemýšleli, jaké by to bylo zde bydlet. Tato myšlenka nemusí být nereálná, po celé této zemi je velké množství nemovitostí k prodeji. Jejich cena je ve srovnání s předraženými českými nemovitostmi velmi příjemná a zajistit si je můžete také.

Jak si nemovitost v Itálii pořídit?

Nemusíte kvůli tomu cestovat až do Itálie. K pořízení nemovitosti slouží mnohem jednodušší cesta a tou je realitní portál Italicahomes.com. Na tomto webu najdete italské nemovitosti (italy houses) z celého území této země. Můžete je snadno vyhledávat s pomocí přehledně rozdělených kategorií, interaktivní mapky nebo filtru. Nabízí se vám domy, byty, komerční objekty, farmy a pozemky. Většina lidí sní o krásné vile u moře, takových je v nabídce velké množství. Pokud se chcete probouzet výhledem na mořskou hladinu, je to skvělá volba. V Itálii můžete žít i podnikat. Kromě nemovitostí pro bydlení si zde můžete pořídit třeba obchůdek, restauraci nebo hotel.

U každé nemovitosti v nabídce jsou uvedeny všechny potřebné informace, cena a také mnoho fotografií.

Nemovitosti v Itálii (Immobilien in Italien) na webu pravidelně přibývají a vy tak můžete pravidelně obdivovat nové a nové. Pokud vám nějaká padne do oka a rozhodnete se pro její nákup, stačí kontaktovat realitní specialisty z webu a oni vám zprostředkují její nákup. Samotný web je nejen katalogem italských nemovitostí, ale naleznete zde mnoho užitečných informací, které byste o Itálii a nákupu nemovitostí zde měli vědět.