Chystáte si vybavovat kancelář, ať už doma, nebo v pronajatých prostorách firmy? Zřejmě vám už došlo, že koupit ten nejlevnější nábytek v nějakém velkém řetězci není zrovna vhodné řešení. U kancelářského stolu budete sedávat dlouhé hodiny každý den a tomu musí odpovídat i jeho kvalita.

Kancelářský nábytek je nejlepší nakoupit u specializované společnosti. Rozhodně není nutné nechat si ho vyrábět na míru, ale je vhodné vybírat aspoň v kategorii kancelářského nábytku. Pokud výrobce vytváří stůl do kanceláře, ví, že ho musí udělat pořádně bytelný, aby něco vydržel.

Jaký nábytek budete určitě potřebovat?

Kancelářský stůl už jsme zmínili, bez toho se neobejdete. Berte raději větší, protože časem zjistíte, že se hodí mít nějaké volné místo na odkládání věcí a poznámek. Pravděpodobně si na něj budete chtít vystavit také fotky rodiny, dát nějakou kytičku apod.

Jestliže k práci potřebujete více než jen jeden blok a počítač, vhod vám přijde kancelářský stůl se šuplíky. Podle potřeby a povahy věcí, které si do něj budete ukládat, možná dokonce s uzamykatelnými šuplíky.

A ke stolu samozřejmě patří židle. Ani bez té se v kanceláři neobejdete a doporučujeme jí věnovat vůbec největší pozornost. Pro zdraví vaší páteře totiž není nic horšího, než když denně sedíte 8 hodin na židli, z níž vás bolí v kříži či za krkem. Tady jde o zdraví a do toho se nesmíte bát investovat.

Na šanony a dokumenty se hodí kancelářská skříň

V dnešní době sice spousta firem funguje primárně online, ale stále ještě jsou dokumenty, které je třeba uchovávat v papírové podobě. Na ty přijde vhod kancelářská skříň, opět může být uzamykatelná. Dobře si nastudujte rozměry jednotlivých polic či zásuvek, aby byly dostatečně vysoké, pokud do nich chcete rovnat šanony. Někdy mívají police i nastavitelnou výšku. A nezapomeňte se podívat na celkovou nosnost polic, obzvlášť pokud do nich chcete rovnat něco těžšího než papíry.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here