Pokud plánujete investovat do mobilního telefonu, nezapomeňte ani na další prvky, jako je například ochranný kryt. Současný trh je rozmanitý a vybrat si můžete z nepřeberného množství variant. V případě, že prahnete po nevšedním a současně i originálním řešením, není nic jednoduššího než si nechat vyrobit kryt na míru vašim představám a požadavkům. V následujících řádcích vám prozradíme, na koho se v tomto ohledu obrátit.

Kryt jako účinná ochrana

Velké popularitě se těší především kryt na mobil s fotkou, která může být v podstatě jakákoliv. Kryt chrání smartphone před poškrábáním, navíc tlumí i nárazy. Pokud vám tedy zařízení náhodou upadne, je malá pravděpodobnost, že se výrazně poškodí. Ochranu umocníte ještě i tvrzeným sklem.

Vlastní kryt na mobil nejenže chrání smartphone, ale taktéž mu vtiskne punc originality. Výsledek tak bude vyhovovat přímo vašemu vkusu. Zadní strana mobilního telefonu může být ozdobena třeba fotografií s vašimi dětmi, logem, ale i snímkem z dovolené. Záleží pouze na vás, co si zvolíte.

Kde si nechat vyrobit kryt s vlastní fotkou?

Jestliže hledáte internetový obchod, který vám dokáže vyhotovit kryt s vlastní fotkou, podívejte se do nabídky e-shopu Vlastnikryt.cz. V sortimentu má pestrou škálu modelů a druhů krytů, přičemž pro potisk používá pouze kvalitní a certifikovaný inkoust. Jedná se o eco-friendly inkoust, který je i zdravotně nezávadný, takže nevadí, když smartphone budete mít po celý den v ruce. Pokožce zkrátka neublíží.

V případě, že chcete kryt s nezničitelným potiskem, také nepřijdete zkrátka. Obaly jsou pružné a pevné. Samozřejmě v nabídce nechybí ani takzvaná knížková pouzdra. Přijde si na své i náročnější zákazník, který prahne po luxusním provedení. Objednaný kryt je následně zabalen do dárkové krabičky, takže se stane i vskutku osobitým dárkem.