Co si budeme povídat, dnešní zdražování nemá období. Také se divíte, jak stoupla cena cukru, oleje, tatarky a dalších potravin? Obchody ovšem nabízí takové benefity, při kterých ušetříte.

Jak ušetřit na nákupech? Zkuste letáky

Doba není jednoduchá, ovšem to, že se zdražuje, vás nemusí dovést k bankrotu. Stačí šikovně najít různé slevy, kdy zdražení produktů pro vás nebude tak drastické. Pokud nutně nepotřebujete třeba onu tatarku, vyčkejte, až bude ve slevě. Právě zlevnění se významně střídá a nebudete tak čekat dlouho, až daný produkt bude i o několik desítek procent levnější. Stačí sledovat akční leták, například na webu Albert.cz najdete aktuální nabídku nejen pro supermarkety, ale i hypermarkety. V akci najdete i zboží, které je dnes považováno skoro za přepych, například červená masa zrovna nejsou za hubičku, ve slevě jsou ovšem přijatelná. I když nemáte na maso zrovna chuť, můžete jej nakoupit do zásoby a zamrazit.

Šetřete se skvělými recepty

Dalším způsobem, jak šetřit, je zkoušení receptů z cenově dostupnějších surovin. Mrkněte na recepty na webu právě Alberta, kde je bohatý archiv návodů na přípravy jídla a orientovat se můžete i podle ceny. Dokonce zde naleznete i tipy na pokrmy, které si bez onoho dražšího masa neumíme představit, přesto skvěle udělaná rajská omáčka je chutná i bez onoho masa. Cenově přijatelný je i palačinky recept, který rovněž najdete v mnoha variacích, naslano i nasladko. Ušetřit se dá mnoha způsoby. A to se nemusíte ani bát rozvozu potravin. Není to přepych. Určitě ne v případu Alberta, který poskytuje dokonce slevy na nákupy a rozvozy zdarma. Jak vidíte, ušetřit se dá, a přitom se nemusíte vzdát komfortu, oblíbených jídel a navíc se ani neochudíte o živiny, které by nám pokrmy měly poskytovat.