Chcete mít krásné plné rty a ještě se zbavit nehezkých vrásků v oblasti úst? Nevěříte ale invazivním zákrokům ani injekcím? Není nic jednoduššího, než dát přednost kráse před bolestí díky nejnovějšímu kosmetickému přípravku Pretox Pout, který jemně hydratuje vaše rty a zároveň jim dodá kýžený objem a pomůže vám zbavit se nežádoucích vrásků kolem úst.

Inovativní přípravek Pretox Pout pro zvětšení rtů obsahuje vyvážené složení, které výborně účinkuje, přirozeně zvětší objem vašich rtů a dopomůže vám k jejich plnosti. Hýčkejte si své rty pomocí hydratující a obnovující složky glukosaminglykanů a kolagenu, zásadních prvků pro plnost a objem rtů.

zvětšení rtů

Kosmetický přípravek Pretox Pout, ověřený v mnoha laboratořích světa, zdokonalí konturu vašich rtů a současně zvýrazní jejich přirozenou linii. Vaše rty nejsou nic jiného než sliznice, která je od přírody tvořená z glukosaminglykanů a kolagenu. Proto mezi hlavní účinné látky výrobku Pretox Pout patří zejména komplex speciálních peptidů a kyselina hyaluronová. Tyto látky dopravíme do rtů přirozeně pomocí účinných liposomů, takže nemusíte podstupovat žádné nepříjemné invazivní zákroky, které jsou vždy vysoce rizikové.

Mezi hlavní účinky našeho přípravku Pretox Pout patří vyvážená hydratace, viditelné zvětšení objemu rtů a redukce povrchových vrásek v okolí rtů. Už se nemusíte mračit ani schovávat své vrásky pod make-upem, stačí dát zelenou účinným látkám kosmetického přípravku Pretox Pout. Odměnou vám bude nejen obdiv ze strany vašich blízkých, ale i pocit mladistvé svěžesti a znovunabytého přirozeného vzhledu tak, jak tomu bylo před několika lety. Neboříme principy přírody, ale pomáháme v boji proti času.

Kosmetický doplněk Pretox Pout nemá žádné vedlejší účinky, je bez parfemace, parabenů a petrochemikálií. Proto ho můžete užívat dlouhodobě naprosto bez starostí. Jedno balení vydrží na celých sto aplikací. Váš nový pomocník má mnoho praktických výhod, rychle se vstřebá díky své krémové struktuře, nevysušuje vaši pokožku, neirituje a také nezanechává lepkavý pocit jako jiné krémy. Krém Pretox Pout je určen všem typům pleti, ženám i mužům bez věkového omezení. Nikdy není pozdě. Spolehněte se na dlouhotrvající liftingový efekt přípravku Pretox Pout po dobu celých 24 hodin. Vsaďte na Pretox Pout a vyzkoušejte ho například jako ideální bázi pod rtěnku.

Pretox pro zvětšení rtů

Pokud máte jakýkoliv doplňující dotaz, neváhejte a kontaktujte nás na informační lince lince  800 260 002. Zodpovíme vám všechny vaše dotazy týkající se kosmetického přípravku Pretox Pout.

Navíc u nás můžete dostat Pretox Pout s výraznou slevou a současně se zúčastnit výhodného věrnostního programu, díky kterému budete mít k dispozici stálý přehled o slevách určených jen pro vás.