Dámské plavky patří k  prádlu, které mistrně dokáže podtrhnout přednosti dámské postavy. Chce to jen jedno: vybrat si ty pravé a tak se naskýtá otázka, zda si pořídit dvoudílné plavky nebo jednodílné.

plavky Miranda

Dvoudílné plavky jsou ideální volbou na koupání, opalování a slunění na březích řek, jezer i na mořských plážích. Zakrývají jen nejnutnější část pokožky a umožňují proto nabýt krásného snědého odstínu téměř celého těla. Více než jiný oděv umí podtrhnout ženské křivky a pokud si dokážete vybrat takový typ plavek, jenž si mistrně zakryje případné malé nedostatky vaší postavy, budete se cítit nejen příjemně a pohodlně, ale navíc také žensky a sebejistě. Dvoudílné plavky s výztuží a vycpávkami košíčků zkrotí i méně pevné poprsí, vhodně zvolený tvar kalhotek zase dokáže opticky zvýraznit či potlačit vzhled boků. Současné dvoudílné plavky umožňují kombinovat plavkové kalhotky a podprsenky tak, že například pořízením dvojích takovýchto plavek získáte čtyři odlišné kombinace. Zatímco někdy máte náladu vzít si k vodě plavková tanga doplněná o podprsenku s push-up efektem, která vám zaručí krásný dekolt, jenž nenechá žádného muže na pláži chladným, jindy byste si raději oblékla vyšší plavky s nohavičkou a horní díl bez výztuže. Právě tuto volbu umožňují kombinovatelné dvoudílné dámské plavky, které vzhledem k širokému sortimentu nabízí ještě mnohem víc. Vybrat si můžete kalhotky klasické bokové či vyšší, odvážně vykrojené, miniaturní se zavazováním na bocích, nebo třeba dámské plavky s ohrnovacím variabilním pasem. Vrchní díl lze zvolit v provedení s výstužemi i bez, s push-up efektem za pomoci gelových výplní nebo gelových vycpávek, či jako oblíbenou klasiku s kosticemi i bez nich.

TIP na dvoudílné plavky s push up efektem : Lormar Versilia

jednodilne plavky

Jednodílné plavky tuto variabilitu neumožňují, ale mají zase řadu jiných výhod. Jsou elegantní a jejich provedení a střih dámské postavě již tradičně lahodí. Dámské jednodílné plavky jsou pohodlné, což ocení zejména milovnice plavání na delší vzdálenosti a plážových sportů. Jednodílné plavky jsou i mistrem kamufláže, neboť zakryjí případné tělesné nedostatky a jsou tak vhodné i pro ženy s nadváhou či ty, jejichž postava se po těhotenství a porodu ještě nedostala zpátky do své formy. Současné jednodílné plavky se vyrábí v modelech elegantních, sportovních, jednoduchých, ale také odvážných, například s prostřihy na bocích či na předním díle.

TIP na jednodílné plavky : Snobby

Pokud si chcete pořídit nové dámské plavky a hledáte vedle kvality navíc originalitu neotřelých střihů a barev, mrkněte se na  www.moje-pradlo.cz/damske-plavky. Podívejte se třeba na módní dámské plavky v motivu Avatar, s double super push-up podprsenkou s gelovou výplní a kalhotkami střihu brazilky. Jak již sám název napovídá, jedná se opravdu o nevšední plavkový komplet, který je však jen jedním z mnoha.