Ať se vám to líbí nebo ne, plavková sezóna je opět tu a my se můžeme v klidu válet u bazénu a užívat sluníčka. Pro některé ženy je ale léto spíše noční můrou, protože mají strach vůbec plavky obléct. Pojďte si konečně léto užívat, obléct plavky bez mindráků a být šťastné.

Přepněte se!

Pokud máte špatné svědomí a víte, že prozatím váš jídelníček obsahoval spíše nezdravé potraviny a na ty zdravé se zapomínalo, zkuste se přepnout. Co takhle nyní upřednostňovat zdravé jídlo před tím nezdravým? Neznamená to však, že jsou hříchy zakázány. Snažte se stravovat zdravě a zahrnout do svého jídelníčku hodně ovoce a zeleniny. Pokud to dodržíte, můžete si během dne udělat vždy malou pauzu na sladký hřích. Vaše tělo nijak neovlivní, protože vzhledem ke konzumaci zdravých potravin, bude tělo odolnější a lépe se vypořádá s cukry a tuky. Pokud jste zastáncem diet, tak na ně zapomeňte. Většina z nich není účinná a výzkumy ukazují, že ve skutečnosti lidé po dietách spíše přibírají, než hubnou.

Hýbejte se!

Vzhledem k tomu, že pohyb je jedna z nejúčinnějších cest ke krásné postavě, nemůžeme ho vynechat. Zkuste se každý den zavázat k nějaké fyzické aktivitě. Ať už to bude 20, 30 nebo 60 minut, hýbejte se! Může to být cokoliv, co vás baví. Můžete jen tak chodit, cvičit jógu, běhat nebo si chodit zaplavat. Zaměřte se na to, jak se při cvičení cítíte a nedělejte nic, co by se vám nelíbilo. Pokud bude spokojená vaše mysl, bude spokojené i vaše tělo a je-li spokojené vaše tělo, bude se zvyšovat vaše motivace k tomu tuto rutinu udržet. Výsledky se dostaví neočekávaně rychle!

Najděte ty správné plavky!

Je obecně známo, že velké procento žen nevypadá dobře v plavkách jen proto, že si neumějí správně vybrat. Proto je důležité si najít takové bikiny, které budou vašemu tělu lichotit a vám samotným se budou líbit. Hold ne všechny plavky na vás budou vypadat dobře, proto je důležité se pořádně zaměřit na případný výběr. Poradit se můžete třeba s kamarádkou nebo prodavačkou. Pokud se před nimi stydíte, jednoduše sebou vezměte přítele a požádejte ho o upřímnost. Jestliže si chcete být jisté, že jste si vybraly dobře, volte plavky pohodlné, takové, které vám budou 100% sedět a slušet. Jedině tak si zaručíte o něco vyšší sebevědomí na koupališti.

Obklopte se pozitivními přáteli!

Není nic horšího, než být v jedné místnosti s mnoha negativními lidmi. Zkuste proto svůj volný čas trávit s lidmi, kteří vám dělají radost. Bu

1 komentář

  1. Pěkný článek. Smysluplný a hezký. Připojuji pár typů jak své malé nedostatky ukrýt i v plavkách. Moc se mi ten článek taky líbil.

Comments are closed.