Jaro klepe na dveře a my jsme po zimě vyčerpaní, unavení a jako bez života. Jaro se probouzí pomalu a ještě to bude chvíli trvat, než se budeme moci pořádně nadechnout jarní vláhy, která do nás napumpuje novou energii, kterou nám to jaro teprve přinese. Hodně lidí se v této době zajímá o nějaký odpočinkový pobyt, nebo wellnes víkend, kde by aspoň část energie načerpal. Nemusí to být pobyt na týden, ale stačí třeba i prodloužený víkend, kde načerpáte pohodovou atmosféru, odpočinete si a uděláte i něco pro své zdraví.

V posledních letech nám spoustu pobytů nabízí internetové slevové portály.

Hromadné slevy dnes

Na těchto internetových slevových portálech najdete hromadné slevy, kterých je škoda nevyužít, pokud máte zájem o nějaký pohodový wellnes víkend. Jde vlastně o nakupování se slevou. Pokud něco sháníte, je dobré se podívat na nějaký slevový portál, co nabízí za slevy dnes. Pokud jsme se rozhodli, že chceme relaxovat, budeme hledat v kategorii wellnes pobyt, nebo v kategorii relaxace, zdraví. Pak je dobré si porovnat ceny pobytů bez nabídky slevových portálů a rozhodnout se pro výhodnější variantu. Předpokladem pro úspěšnost výběru ze slevového portálu je i fakt, že zde seženete levné wellnes víkendy, se slevou i 75 % z původní ceny.

 

Wellnes víkend

V těchto kategoriích  wellness a fitness bývá velmi velká nabídka relaxačních programů, cvičení, masáží i pobytových programů spojených se cvičením a relaxací pro jednotlivce i skupiny.

Buď si můžete vybrat wellnes víkend a pobyty pro dva, pobyty jako prodloužený víkend, nebo delší pobyty. Výběr je velice široký, uspokojí klienty s požadavky na luxusní pobyt, nebo i klienty, kteří si chtějí užít romantický pobyt v malých rodinných penzionech. V luxusních hotelích vám nabídnou pestrý wellnes program, jehož součástí jsou hotelové bazény, spoustu vířivek, sauny, nabídka různých zábalů a masáží, aby naše tělo a i duše si pořádně odpočinuly a nabraly dostatek sil na další činnosti. Pobytové nabídky jsou z celé České republiky i z ciziny. Pokud budete chtít trávit víkend pro dva v přírodě, nabízí se možnost zapůjčení čtyřkolek, kol, nebo si jen odpočinkově vyjít na procházku. Pokud nejste příznivci hor, můžete se vydat třeba do termálních lázní. Péče, která se vám tady dostane, bude určitě nezapomenutelná. Zde můžete navštívit termální bazény, venkovní bazény s tobogány, léčebné bazény, bazén s vodopádem, bazén s vodním barem nebo bazén pro děti.