Jste blondýnka? Pak vás určitě bude zajímat, jaké barvy oblečení vám nejvíce budou slušet – je to důležité asi tak stejně jako správný výběr stínů na oči.

Pokud jste se narodily jako plavovlásky nebo pravé blondýnky, máte štěstí, krásná budete jak ve výrazných barvách, tak v těch pastelových. Jaké konkrétně vám ale budou skutečně lichotit?

Pastelové barvičky

Skutečně ne každému sluší pastelové barvy, ale blondýnkám velmi. Vybírejte si proto miminkovské modré, růžové, světloučké zelené a krémové žluté. Tyto barvičky vám budou slušet jak za teplého počasí, tak i za toho chladnější, které tím tak rozzáříte.

Buďte výrazná s výraznými barvami

Odvážnou a skvělou volbou pro blondýnky je červená rtěnka. Vybírejte si proto takovou i v oblečení – sytou červenou, oranžovým tonům se spíše vyhněte. Dalším vítězem pro vás bude nesmrtelná černá, stejně jako bílá, která na vás může působit dokonce i dramaticky. Blondýnkám velmi sluší také námořní modrá, barva dřevěného uhlí a odstíny hnědé, které byste měly mít ve skříni jako základní výbavu.

Dále vám bude slušet fialová – konkrétně levandulová a naopak raději odložte bordó fialovou a vínovou. Tyto barvy totiž z vaší pleti vytáhnou všechen jas, stejně jako z vašich vlasů. Nekupujte si ani khaki zelenou, ale naopak hruškově zelená, travnatá a mechová či tmavě olivová vám bude slušet.

Jednoznačným vítězem pro blondýnky jsou ale modré odstíny, protože téměř každý odstín modré, včetně toho pastelového vám bude lichotit.