Pohodlí na prvním místě

Doma se má člověk cítit jako v bavlnce. Škrtící trička, utažené pásky nebo nepohodlná podprsenka? To domu nepatří. Pořiďte si domácí oblečení, které si zamilujete. Po dlouhém a náročném dni si zasloužíte příjemný odpočinek. Zaměřte se na materiál, který lze jednoduše vyprat. Velmi dobrou volbou je bavlna, která je na dotyk velmi jemná. Chybu neuděláte ani s modalem, který má přezdívku “umělé hedvábí”. Je podobný bavlně, ale jeho údržba je o něco jednodušší. Dobře se pere a nežmolkuje.

I pohodlné oblečení může vypadat dobře

Na druhou stranu, i když jsme doma, měli bychom vypadat reprezentativně. Hezké domácí oblečení podpoří kreativitu a mnohem lépe se vám bude pracovat. Vytahaná trička, špinavé tepláky a ponožky s dírou na patě vyměňte za kousky, které vás budou na pohled těšit. V takovém oblečení můžete absolvovat i krátkou procházku v okolí domova, aniž byste se museli převlékat. Pokud pracujete z domova, je důležité obléknout se do něčeho, co vás k práci povzbudí. A věřte, že domácí oblečení, které připomíná pracovní oděv to dokáže levou zadní.

Tepláky, nebo legíny?

Záleží pouze na vašich preferencích. Stejně jako jejich střih. Někdo upřednostňuje legíny na tělo a někdo volné tepláky, které krásně větrají. Pokud nesnášíte, když se vám motají nohavice, vyberte tepláky, které jsou dole stažené gumičkou. Máte ráda legíny? Tak vybírejte velikost, která vás nebude škrtit v pase. Není nic nepříjemnějšího než zarudlý pruh od příliš úzkých legín. Velmi dobrou volbou jsou tepláky nebo legíny s kapsičkou, která je velmi praktická na přenášení menších předmětů. Pokud máte užší pas a širší stehna, poohlédněte se po kouscích se šňůrkou, kterou si můžete upravit šířku pasu.

Top, který vás bude bavit

Pohodlné domácí tričko, které zvýrazní vaše přednosti? Ani to není nemožné. Dnes existuje spousta různých střihů a barevných variant. Máte home office? Pokud si občas odskočíte na Skype za klientem nebo kolegy, zvolte tričko, které bude příjemné a zároveň elegantní. Ideální volbou je tričko s knoflíky, které vypadá moc hezky. Stejně tak využijete černou pohodlnou bavlněnou košili.

Pantofle

Domácí obuv musí dokonale padnout. Jestliže jsou vaše boty onošené a roztrhané, pořiďte nové. Vybírat můžete z nekonečného množství pantoflí. Chlupaté, plastové, s pásky okolo kotníku, s vyšší platformou nebo protiskluzové. Nejdůležitější je, aby vás nikde netlačily. Pokud doma nosíte tlusté ponožky, kupte pantofle o půl velikosti větší.

Komplety

V poslední době se na výsluní dostaly domácí komplety, které dohromady ladí, a tak vzbuzují dojem upravenosti. Jsou skvělou volbou pro každého, kdo nechce přemýšlet nad tím, jak kousky kombinovat. Anebo se můžete také zaměřit na “dupačky pro dospělé”. Domácí overal si zamilujete kvůli jeho praktičnosti a pohodlnosti. Není nic příjemnějšího, než v něm sledovat oblíbený film.