Přemýšleli jste o tom, že byste si na zahradu nechali nainstalovat váš vlastní bazén? Nyní už nemusíte pouze přemýšlet, ale také nechat sny, aby se stali skutečností. Proč si jej nepořídit? Vždyť v České republice na to máme hned certifikované odborníky. Společnost Albixon se může pyšnit statusem největšího výrobce bazénů, zastřešení bazénů a také relevantního příslušenství v celé střední Evropě.

zahradní bazén

Nejen fakt, že na trhu působí v této oblasti již více než 20 let, ale také preciznost a kvalita je to, co je udržuje stále na postu číslo jedna. Vývojové středisko, které také spadá pod jejich křídla, není ani chvilku prázdné, protože se stále snaží vyvíjet ty nejlepší technologie, díky kterým by se bazény posunuly zase ještě o nějaký ten kousek výše. Taktéž vlastní prášková lakovna zákazníkům zajistí, že jejich bazén či příslušenství dorazí domů v přesně takové povrchové úpravě a barvě, jaké si přáli. Pro ty, kteří mají rádi firmy, ve kterých při výrobě poctivě dbají na kvalitu, bezpečnost, funkčnosti a zároveň i designu, je Albixon a bazén či vířivka od nich jednoznačná volba.

Uznaných 52 vlastních patentů a průmyslových vzorů jak pro bazény, tak pro jejich zastřešení je dalším měřítkem, podle nějž by už i ten největší nevěřící Tomáš mohl začít uvažovat o tom, že tohle je doopravdy kvalitní firma; spolupráce s předními výrobci a dodavateli z celého světa plus časté objednávky bazénů a příslušenství od zákazníků ze zahraničí už by tuto domněnku snad mohla jen podpořit. Přesvědčte se však o veškerých zmiňovaných věcech sami, a to pouhými pár kliky na stránce www.bazeny.cz.

bazeny

Co všechno lze nalézt v širokém sortimentu firmy Albixon? Kromě vysoko hodnocených bazénů všelijakých barev, tvarů, velikostí a typů jsou to i úpravy a opravy vašeho stávajícího bazénu, zastřešování bazénů, čímž znatelně zabráníte přebytečnému znečištění vody, obsáhlou nabídku bazénového příslušenství, a to včetně nechemických prostředků pro úpravu vody plus vířivky, infrasauny a solární sprchy. Tahle nepřekonatelná kombinace je k dispozici každému jednomu občanu České i Slovenské republiky, tak proč jí nevyužít? Nyní za ceny, o jakých se vám ani nesnilo.