Máte baráček, terasu a často na ní grilujete? Pokud milujete rodinná setkání a chcete si je užít plnými doušky, je fajn si pořídit i správnou zahradní výbavu. Třeba kolekci zahradního nábytku Jamie Olivera.

Ano skutečně i slavný kuchař se rozhodl, že by bylo fajn své kuchařské dovednosti přenést také na zahradu. Rozhodl se proto navrhnout kolekci zahradního nábytku, která se nejmenuje jinak, než Jamie Oliver.

Kdo je Jamie Oliver?

Ve skutečnosti je jeho jméno James, pochází z Anglie a aktivně se věnuje jak vaření, psaní kuchařských knih, tak i moderování.

Co v kolekci najdete?

Jak jistě víte, jedná se zahradní nábytek, proto můžete v kolekci čekat mnoho praktických kousků, které by neměly chybět žádné zahradě a už vůbec ne při grilování. Za zmínku stojí například zahradní grilovací souprava, která se skládá z jídelního stolu a čtyř jídelních židlí, které mají pohodlné polstrování. Vše je navrženo do neutrální šedé barvy, tudíž se nemusíte bát, že by se vám tato kolekce zahradního nábytku k vašemu baráčku nebo terase nehodila.

Jak jistě víte, Jamie při svém vaření velmi dbá na kvalitu svých pokrmů, tudíž při výrobě této kolekce nábytku Jamie Oliver bylo též dbáno na to, aby byla dodržena prvotřídní kvalita, nefalšovaný design a zachována i praktičnost a veškeré pohodlí.

Když grilování, tak vše v jednom

Jistě znáte tu situaci, když si na zahradní grilování pozvete řadu skvělých přátel, ale nemůžete se jim na 100 % věnovat, protože musíte neustále odbíhat ke grilu a musíte tak zvládat více činností najednou – obsluhovat hosty, bavit své hosty a starat se o přípravu pokrmů. Někdy je to skutečně náročné, a právě z toho důvodu spojila společnost Hartman společně s Jamie Oliverem hlavy dohromady a vyvinuli stůl, který je jakým si snem všech gurmánů, kteří milují grilování. Tento skvělý grilovací stůl má totiž uprostřed otvor, ve kterém je zabudovaný gril. Nyní už nemusíte odbíhat od hostů ke grilu, protože vše máte při ruce.

Manipulace s grilovacím stolem je neskutečně jednoduchá. Stačí pouze nasypat dřevěné uhlí, nasadit mřížku a poté grilovat dle vaší libosti. Nemusíte mít také strach ani z toho, že by se některý z vašich hostů či vy sami o stůl popálil, stůl je totiž vyroben z prvotřídních materiálů, jako je slitina aluminia spolu s perforací desky stolu. Hartman i Oliver samozřejmě mysleli i na to, aby byl stůl moderní, proto se jeho design nese v duchu staré tepelné litiny.

Výhodou je, že grilovací stůl lze proměnit i v obyčejný stůl pomocí vyndání grilu a následném vložení nerezové nádoby, kterou můžete naplnit ledem a ochladit si v ní např. lahodné šampaňské či gurmánské víno. Stůl je samozřejmě doplněn pohodlnými křesly. Pokud by se stalo, že by vaše párty zasáhnul nepříjemný déšť, není se čeho bát. Nábytek je totiž voděodolný, lehký, prostě jedinečný.

Když už zahradní párty či obyčejné setkání s přáteli, tak jedině ve velkém stylu – ve stylu Jamie Olivera.

Otevřít katalog zahradního nábytku Hartman

1 komentář

  1. Vypadá to naprosto fantasticky, určitě zajímavý nápad. Hlavně se mi líbí to, že se gril dá vyměnit a může to být normální stůl.

Comments are closed.