5a535ab4c49a6466cfa1ed39469c7ce0Před tím než se vůbec do takového projektu pustíte, je dobré si dát ruku na srdce a zcela upřímně se sami sebe zeptat: „Jsem skutečně schopen/a tento projekt realizovat na vlastní pěst?“ Pokud váháte, raději zvolte námi doporučovanou alternativu v podobě bytového designéra, který vše udělá za vás. Vy se vyhnete problémům a výsledky obměny vaší domácnosti budou přesně tak, jak jste si je představovali!

Lze s bytovým designérem ušetřit? Odpověď je ANO!

Nezáleží vůbec na tom, zda plánujete přestavbu celého domu/bytu či jen jedné místnosti. Tak či onak, budete muset vyložit hodně finančních prostředků. Když se ale řekne slovo „bytový desginér“, určitě by vás jako první nemělo napadnout, že se bude jednat jen o zbytečné vyhazování peněz z okna. Naopak! Pokud vezmete celý projekt do vlastních rukou a nemáte tolik zkušeností, může se stát, že se něco pokazí a vy nakonec budete muset vynaložit mnohem více prostředků na odstranění chyb, než kdybyste to svěřili do rukou zkušeného odborníka. Kromě toho takový člověk vám dokáže zrealizovat nejen celý projekt a důkladně vám vysvětlit jeho postup, ale také vám udělá představu o celkovém rozpočtu, který na něj bude potřeba. Většinou se takový projekt prezentuje v počítačové formě prostřednictvím grafických výkresů, takže budete moci své nové obydlí vidět po proměně ještě dřív než se skutečně uskuteční.

Designér jako odborník na nejlepší možnosti

V dnešní době je na výběr nespočet variant jak nové obydlí zkrášlit. Ovšem ne každá je úplně vhodná. Bytový odborník vám může říci, jaké varianty jsou pro vaše obydlí (jak v souvislosti s parametry tak i jinými náležitostmi) nejlepší. Navíc vám pomůže eliminovat zbytečně drahé varianty a naopak zaměřit se na ty vhodné a levnější.

Je důležité si uvědomit, že podstatou při vytváření „nového“ domova není jen to, jak bude výsledek vypadat, ale také zda je dobrý i z technického hlediska. K čemu vám bude nádherná linka, která se nevejde do rohu kuchyně? Bytový odborník vám pomůže vytvořit plán pro výběr materiálu, druhu a také povrchové úpravy všech věcí, které si do nového domova chcete pořídit. I když hlavní slovo byste měli  mít vy, v tomto ohledu je dobré si nechat poradit.

Tlačí vás čas? Další důvod proč vsadit na odborníka!

Jestliže se vaše přestavba nachází v časové tísni a vy víte, že v ní nebudete moci pokračovat tak, jak bystě měli, je to další dobrý důvod proč zainvestovat do bytového designéra. Ten nejen, že zachová přesné datum dokončení přestavby, ale také průběžně klienta o chodu celého projektu informuje.

Navíc, pokud nemáte ani dostatek času na to, abyste chodili po obchodech a vymýšleli různé dekorace a to, jak váš byt obohatit, nemusíte mít strach. I toto lze za vás může odborník provést. Stačí mu sdělit představu a on se už o vše postará. Z pohledu designéra se tak můžete nakonec dočkat velkých překvapení – zjistíte třeba, že ty malované květiny na zdi vypadají vážně úžasně, a to i přesto, že vás by investovat do něčeho takového nikdy nenapadlo.

Bytový designér navíc zodpovídá za veškerou kvalitu provedení práce a dbá na to, aby bylo dosaženo skutečně profesionálních výsledků a přesně podle klientova přání. Proto, až se příště budete rozmýšlet nad přestavbou, zkuste si zajít do osvědčené firmy, která tyto služby nabízí a zeptejte se na otázky, které vás zajímají. Vyplatí se to!