Postele nepochybně patří mezi nejdůležitější nábytek v každé ložnici. V posteli trávíme až třetinu života, tak bychom ji měli vybírat velmi pečlivě. Měla by být pohodlná s ohledem na naše požadavky a zároveň dokonale ladit s ložnicí. Důležitým faktorem je také požadavek na pevnost a nosnost postele!

30400235-jana-luzko-

Záruka kvality a elegance

Všechny tyto požadavky splní postel z masivu. Jsou vyrobeny z borovicového nebo smrkového dřeva. Jde o kvalitní postele s dokonalou povrchovou úpravou, vše je nalakováno bezbarvým ekologickým lakem, který je chrání před poškozením a zajišťuje snadnější údržbu. Masivní postele jsou zárukou kvality, odolnosti a elegance. Jejich pevná konstrukce zaručuje dlouhověkost, pevnost a stabilitu.

Nábytek z masivu je velice vkusný a praktický nejen do našeho bytu, ale i na chatu. Vnesou do interiéru kousek přírody a zároveň eleganci.

Jaké jsou rozdíly v borovicovém a smrkovém dřevě?

dariusz-90-patrova-postel-masiv-

Tyto dřeva jsou kvalitou poměrně srovnatelné.

Smrkové dřevo je měkké, hedvábně lesklé a krásně voní pryskyřicí. Barva je nažloutle bílá až načervenale bílá. Jeho textura je málo výrazná a proto je vhodné pro jakoukoli barevnou variantu mořením, lakováním či voskováním.

Borovicové dřevo je měkké, pevné, pružné a obsahuje vyšší podíl pryskyřice. Díky tomu toto dřevo krásně voní přírodou. Toto dřevo je bělavé s výraznými letokruhy a časem působením světla a vzduchu se rozlišuje běl a jádro (dřevo tmavne). Borovice přijímá mořidla i nátěry hůře než smrk.

Moderní masivní postel JANA

Postel JANA je lůžko o velikosti 140x200cm a je vyrobeno z masivního dřeva v přírodním odstínu. Oblíbená je díky modernímu vzhledu a pevné konstrukci! Čelo postele je ozdobeno třemi chromovými tyčkami, které podtrhují její moderní vzhled.

 30400235-jana-luzko-1

Šířka postele je 145cm a délka 205cm. Lehací plocha má rozměr 140x200cm, což je ideální lůžko pro pohodlné spaní a relaxaci po celou noc. Dopřejte si luxus za rozumnou cenu.

Praktická postel MAXIMA

Hledáte praktickou postel z masivního dřeva v přírodním odstínu? Máte málo místa a využijete další úložný prostor? Tyto všechny požadavky splňuje právě postel MAXIMA, která je vyrobena z masivní borovice a je natřena přírodním lakem. Postel má ložnou plochu o velikosti 90x200cm. Součástí postele je lamelový rošt. Matraci máte možnost si vybrat sami, aby vyhovovala právě Vám.

30500230-maxima-

Součástí postele je spousta úložného prostoru, který je ve spodní části postele. Najdete zde 4 malé zásuvky, 1 polici a 1 velkou zásuvku. Velká zásuvka je na kolečkách, pro lehčí manipulaci.