zara-komoda-

Pryč jsou doby, kdy jsme pořizovali složité nábytkové stěny, které prostor jen zmenšovali. Nyní si naše byty vybavujeme vzdušným a jednoduchým nábytkem, který plní funkci úložných prostor zcela prvotřídně a místnosti nezmenšuje! Komody patří k jedničce z této řady nábytku.

Komody jsou vhodné do všech místností v bytě, kde působí jako designový doplněk a zároveň slouží jako úložný prostor. Můžete ji mít jako solitér nebo si z nich můžete sestavit celou sestavu.

Není snad žádná domácnost, která komodu nevlastní. Ať už ji máte v předsíni pro uložení bot, čepic a jiných drobností, v ložnici na prádlo či jako toaletní stolek nebo v obýváku na knížky, kancelářské potřeby či DVD, vždy působí elegantně a celou místnost pozvedne.

laguna-komoda-

Do komod můžete uložit všechny věci, které chcete mít očím ukryty. Využít můžete nejen prostor uvnitř, ale horní deska Vám poslouží jako police. Zde můžete vystavit dekorace nebo květiny. Hudební přehrávač nebo televize zde také najdou své místo. Je jen na Vás jak tento prostor využijete.

Výběr komod je opravdu široký! Před výběrem si musíte nejprve ujasnit, co do nich budete ukládat a kde je budete mít. Na výběr máte komody šuplíkové, skříňové nebo kombinované.

Dalším kriteriem pro výběr je použitý materiál a barevnost. Je důležité vždy danou místnost sladit. Komody můžete mít z masivu nebo z lamina. Každý materiál má své výhody a nevýhody, je tedy zcela na Vás, kterému materiálu dáte přednost.

14200500-mex-1-komoda-

Masivní komody jsou vždy pevné a stabilní, ale mají specifický vzhled spíše selského stylu, což v moderním bytě asi neuvítáte. Barevnost těchto komod bývá nejčastěji přírodní odstín dřeva.

Do moderních bytů se hodí spíše komody z lamina, které jsou vyráběny ve všech možných barvách. Můžete si vybrat komody klasického či moderního vzhledu. Komody z lamina patří mezi nejprodávanější a nejoblíbenější. A to díky širokému výběru tvarů, barev a velikostí.

Díky širokému výběru hravě zařídíte každou místnost ve Vašem bytě.

monaco-komoda-bila-fialova-