Máte kamarádku, která má ráda sport a vše s tím spojené, a nevíte, čím ji na Vánoce obdarovat? Může to být netradiční dárek ve formě adrenalinového sportovního zážitku, jako jsou airsoft nebo paintball. A co permanentka do fitness centra, na jógu, do plaveckého bazénu? Nápadů je celá řada. Můžete se také zaměřit přímo na styl kamarádky a pořídit jí něco „na sebe“.

Oblečení potěší každou ženu

Snad každá žena ráda nakupuje oblečení. Proto s dárkem v podobě nového sportovního outfitu určitě neuděláte krok vedle. Podle zaměření, na který sport se vaše kamarádka specializuje, pak můžete darovat stylové tílko, sexy legíny, funkční tričko nebo originální mikinu. Dobrým tipem na dárek je i sportovní vybavení v podobě tašky, batohu, lahve na vodu či funkčního ručníku.

Kosmetika se vždycky hodí

V případě obav, že neodhadnete velikost oblečení, můžete sáhnout po kosmetice. Ta neodmyslitelně se sportem souvisí, neboť sprchování zakončuje každý sportovní výkon. Určitě není špatným nápadem vytvořit kosmetický balíček skládající se ze sprchového gelu, šamponu, antiperspirantu a tělového krému.

Voňavá i při sportu

Dárek pro kamarádku může být také parfém. Většina žen si zakládá na tom, aby jim to slušelo i při sportovní aktivitě. A krásně vonět k tomu neodmyslitelně patří. Nikdo určitě nechce ukazovat, jak se hodně potí, mít propocené kruhy v podpaží, a dokonce být potem cítit. Parfém zkombinovaný s antiperspirantem zajistí pocit svěžesti po celou dobu trvání sportovního výkonu. Ideální vůní pro tyto příležitosti je Dolce & Gabbana Light Blue. Tento nevtíravý parfém překvapí svou dlouhodobou výdrží a univerzálním použitím. Je vhodný pro ženy všech věkových kategorií, neboť je složen z příjemných svěže ovocných tónů tepajících nespoutanou energií.

Sdílet