Sluneční paprsky probudily letní šatníky, dívkám a ženám se otevřely módní butiky se vzdušnou, splývavou i něžnou módou odhalující ramena, nebo bříška i záda. Trendy tuniky, halenky, tílka a trička v kontrastu s volnými kalhotami, nabíranými i rozevlátými sukněmi v různých barevných kombinacích dávají tušit, kterým směrem se bude ubírat letošní letní móda pro ženy a rodinné příslušníky.

Bílá v různém provedení vévodí letním šatníkům

Podíváme-li se na aktuální módní proudy mezi halenkami, nadčasovou barvou pro každou letní sezonu je bílá. Světlá barva neurazí, neboť plnoštíhlým ubírá, hubeným přidává a v kombinaci s jakoukoliv jinou barvou působí vždy perfektně. Dostatek oblečení, doplňků i obuvi v bílé barvě se pokaždé hodí. Z praktické stránky nepatří bílá barva mezi favority, což lze ale vyřešit nákupem více barevných svršků.

Omlazující módní trendy pro každou ženu

Odpověď na věčnou otázku „Co na sebe?“ přináší salon s obchodem Answear, který je soustředěn na módní oděvy aktuálního období pro ženy, muže, chlapce, dívky a děti všech věkových kategorií. Mládež chce vypadat dospěleji, i pro ni se najdou slušivé košile, poctivě střižené halenky, kvalitní kalhoty a sukénky, stejně jako tenisky, sandály či mokasíny. Rovněž starší ročníky objeví v nabídce overaly, kabátky, džíny a legíny, šaty a tuniky, topy i trička, jež každému ubírají léta, dodávají mladistvý ‚look‘, ale bez pocitu trapnosti. Answear má odpověď pro každého bez rozdílu věku.

„Cool“ oděvy pro celou rodinu

Můžete se dokonce jako rodina sladit v podobném duchu, aby i mladí o rodičích prohlásili: „Teda, vy jste cool.“ Chlapci se obléknou ve skate stylu do kraťasů, džín a kecek, dívky si vyberou tuniky, topy, sukně, žabky či barevné a bílé sandály. Pro pány jsou připraveny trička, košile, kalhoty, saka a mikiny v trendy stylu. Dámám budou jistě slušet saka, bílé halenky, sukně, legíny, bílé lodičky nebo bílé sandály.

Sdílet