Brandwear.cz se zaměřuje na prodej exkluzivní módní obuvi pro dámy a pány. Ženy i muži však najdou v nabídce tohoto internetového obchodu také neuvěřitelně stylové a luxusní dámské kabelky a pánské tašky. Při pohledu na ten výběr si každá žena pomyslí – právě o takové dámské kabelce sním, takovou kabelku crossbody dámskou, dámskou tašku versace nebo kožený dámský batoh chci! A pánové? Ti se mohou vybavit třeba stylovou pánskou taškou přes rameno, pánskou koženou taškou nebo luxusní pánskou koženou aktovkou.

Muži jsou inspirací pro ženy, ženy pro muže

Určitě není žádnou novinkou, že se mnohé ženy rády inspirují pánským šatníkem. Ať už jsou to košile, kravaty nebo různé vesty a vestičky. Pro muže se stává svět jejich ženských protějšků také inspirací. Ne snad, že by svůj šatník hodlali oživit sukněmi, ale taška přes rameno pánská si dnes naprosto v ničem nezadá s taškou přes rameno dámskou.

Pánské tašky přes rameno = mužské kabelky

Kabelku ve stylu červeného psaníčka u mužů nehledejte. Jsou to právě tašky přes rameno, které pánové oficiálně nazývají kabelkami. Na rozdíl od těch dámských se vždy jedná o sportovnější typ kabel. Do těchto „kabelek“ se, stejně jako do manažerských tašek, většinou vejdou důležité papíry i notebook. Stejně jako pánské cestovní tašky vyznávají především funkčnost a mnohdy překvapí svou elegancí.

Elegantní funkční dárek, který potěší a poslouží

Internetový obchod brandwear.cz se tedy kromě obuvi a doplňků, například brýlí a peněženek, orientuje také na pánské a dámské tašky. Udělejte radost svému protějšku dámským batohem, slušivou dámskou koženou kabelku, dámskou taškou přes rameno nebo třeba pánskou cestovní taškou. Kvalitním dárkem z e-shopu brandwear.cz totiž rozhodně nikoho neurazíte.

Sdílet