Jste už nějakou dobu sám a nedaří se vám nalézt vhodný protějšek? Ještě neházejte flintu do žita. Najít si někoho, kdo nám bude vyhovovat v mnoha směrech, není jen tak. Říká se, že poznat někoho osobně je mnohem větší zážitek a má to kouzlo. Netvrdíme, že to není pravda, ale…

Představte si, že poznáte krásnou ženu, která vás ihned na první pohled zaujala. Máte to štěstí a domluvíte si i rande, pak druhé rande a někdy i třetí nebo páté. Uběhne týden, dva i měsíc a zjistíte, že to není úplně tak ideální, jak jste si myslel. A kolotoč může začít znovu. Opět potkáte ženu, už jste opatrnější a díváte se pozorněji, ale nakonec to zase nevyjde.

Proč dát přednost online seznamce?

Je to většinou proto, že se necháme příliš okouzlit prvním dojmem. Co by muž neudělal pro krásnou ženu, spolkne i nějakou tu chybku. Nakonec zjistíte, že na rande stejně neprobíráte důležité věci, ale jen hlouposti, takže vám trvá podstatně déle zjistit důležité informace. Tady ani tak nejde o to, že se na podstatné informace nechcete zeptat, ale nějak vás to v daný okamžik nenapadne.

Bavíte se o filmech, práci, koníčcích a je to spíš zábava. Nakonec, kdo by také chodil na rande s lístkem předem připravených otázek. To by moc romantické nebylo. Proč se seznámit online? Patrně už vám svítá – člověk se ptá nejdříve na důležité informace, vyhledává potencionální partnerku dle určitých kritérií a teprve pak přichází na řadu to, zda má modré či hnědé oči, jaký film je její nejoblíbenější, jestli miluje vanilkovou nebo čokoládou zmrzlinu a jiné drobnosti.

Online seznamování = úspora času

Při seznamování se online si člověk ušetří mnoho času. Nejen tím, že nemusíte jít na 5 rande, abyste zjistil podstatné věci, protože někdy vás prostě v daný okamžik nic kloudného nenapadne, když se vaše oči topí v jejím výstřihu. Ale také proto, že můžete součastně poznávat více žen najednou – tedy psát si s nimi samozřejmě. Pokud hledáte partnerku, která vám bude v mnoha ohledech vyhovovat, není nic snadnějšího než si ji najít prostřednictvím internetu.

 

Sdílet