Mnoho mužů si klade otázku, jak zaujmout ženu. To by ještě nebylo až tak složité, mnohem složitější je zájem si udržet. Určitě už jste zasvětili pátrání, jak zaujmout objekt vaší touhy, nějaký ten čas. Tudíž budete vědět, že jde především o image, úsměv, příjemné vystupování, zdravé sebevědomí, galantnost, slušná mluva, pochvaly tak akorát.

To, že muž zaujme ženu, ještě neznamená, že si její zájem udrží. Bohužel nestačí se jen naučit některé zdvořilostní taktiky, chce to zažít si je a pojmout za vlastní. Nebude-li to vycházet z vás, bude to smrdět podvodem na dálku. Romantické básně o lásce jsou sice fajn, romantičky se budou rozplývat, ale rozhodně to nestačí. Možná tak na začátek a posléze jako koření. Co dál budete potřebovat?

Smysl pro humor

Humor je to, co mnohé nezadané dámy dávají na první místo. Umění rozesmát se rozhodně cení. Naučte se reagovat volně, zábavně s použitím humoru. Samozřejmě ne za každou cenu. Než plácnout nějakou hovadinu, to raději buďte svůj a nezapomínejte se alespoň často usmívat.

Dostatek optimismu

Našim národním sportem je tak trochu si stěžovat na všechno a na všechny. Stejně tak i večer ulehnout s novinami na gauč či pustit si televizi a lamentovat. Mužem snů rozhodně není žádný bručoun, ale naopak chlap, který se umí vysmát i problémům.

Občas kapku romantiky

Zajímavé citáty o lásce jsou bezesporu zajímavé, ale jen pro ženy. Opravdový chlap na takový med není. Nicméně občasná kytka s přáníčkem či vyznání lásky prostřednictvím SMS vyčaruje úsměv na tváři vaší milé. Možná vám odpustí i nějaký ten prohřešek. To už za to stojí, no ne?

Zdravý rozum

Rozhodně nemusíte být žádný génius. Jestli ženy něco zbožňují, pak je to přirozenost, uvolněnost a hlavně zdravý selský rozum. Žádné přehnané nároky a výroky, ego do nebe a ramena jako Rambo.

Sdílet