Obývací pokoj patří mezi nejfrekventovanější místnosti v interiéru a funguje jako výkladní skříň vašeho bydlení. Tato kombinace samozřejmě velí vybavit jej tím nejmodernějším nábytkem. Současnosti dominuje z hlediska bytového designu minimalismus. Jestliže si ale koupíte pouze několik poliček a malých skříněk, s největší pravděpodobností bude vaše půda doslova přetékat pod náporem věcí, jež je zapotřebí schovat. I proto se nebojte vsadit na bytelné obývací stěny.

Nemusí jít o velké prosklené vitríny!

Je pochopitelné, že mnozí lidé mají z velkých obývacích stěn strach. Proslavily se totiž v nedávné minulosti. Za předcházejícího režimu se nacházela takováto velká obývací stěna v každé domácnosti. Zabírala většinou plochu před celou jednou stranou pokoje. V jejím interiéru se nacházely za prosklenou plochou skleničky, poháry, hrnečky a spousta dalšího kýčovitého nádobí. Stejně tak byla součástí kompletu miniknihovna a prostor pro televizi. Dnešní větší obývací stěny ale už takové nejsou!

Moderní design se vším všudy

I nejnovější levné obývací stěny se vyznačují především bytelným, ale nikoli příliš silným korpusem. Většinou se nejedná o modely, jež by měly zabírat místo před celou jednou stěnou. Přesto nabídnou spousty různých skříněk, poliček a dalšího úložného prostoru, kam třeba i nenápadně uložíte věci, jež aktuálně nebudete používat. Stěny mohou a nemusejí být vybaveny i prosklenou částí. Stejně tak se klade důraz na zajímavé barevné odstíny a neotřelý vzhled kování. Z barevných odstínů se hojně prosazuje zcela nadčasová kombinace černé a bílé. I za několik let černá či bílá obývací stěna nezevšední. Že nevíte, kde takovýto levný interiérový nábytek hledat? Poradíme vám! Prolistujte si nabídku internetové prodejny Dona-shop.cz. Je opravdu pestrá a nábytek zde seženete za velmi výhodné ceny.

Sdílet